Srebrny medal Agnieszki Pyrtek

2009-01-27, Autor:
Podczas halowych Mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych zawodniczka Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Agnieszka Pyrtek wywalczyła srebrny medal.

Halowe Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych odbyły się w miniony weekend w Spale. Srebrny medal w pchnięciu kulą wśród juniorek młodszych wywalczyła zawodniczka RMKS-u Rybnik - Agnieszka Pyrtek. Jej wynik to 11,64 m.

[MIDTEXT_RYJEK]

W tej samej kategorii wiekowej dobrze skakał w dal Łukasz Czolij, który wynikiem 6,56 m uplasował się na czwartym miejscu.

W biegu na 60 m trenujący zaledwie kilka miesięcy Damian Oleś zajął 14 miejsce z czasem 7,48 s.

Wśród juniorów w skoku w dal ósma była Aleksandra Duda (5,30 m). W biegu na 60 m dziesiąte miejsce zajął Denis Piksa (7,07 s), a szesnaste – Hanna Kowalska (8,32 s).

Przypomnijmy, że w 2007 roku Agnieszka Pyrtek została mistrzynią Polski młodzików w rzucie dyskiem, a w rzucie kulą zajęła II miejsce (czytaj więcej).

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0