ROW 1964 Rybnik: dwa gole Janika w Łękawicy

2022-08-24, Autor:

W 3. kolejce śląskiej II grupy IV ligi ROW 1964 Rybnik wygrał na wyjeździe z Orłem Łękawica 3:1.

W spotkaniu ROW-u 1964 z Orłem Łękawica wynik otworzył Mateusz Cywka, który w 19. minucie dał rybniczanom prowadzenie. Gospodarze wyrównali w 40. minucie, ale szybko na ich gola odpowiedział Jan Janik. Kapitan ROW-u 1964 ponownie trafił w 55. minucie i była to ostatnia bramka w tym spotkaniu.

Po zwycięstwie 3:1 z Orłem rybniczanie awansowali na trzecie miejsce w tabeli.

Orzeł Łękawica - ROW 1964 Rybnik 1:3 (1:2)

0:1 – Cywka (19), 1:1 - ? (40), 1:2 – Janik (45), 1:3 – Janik (55)

ROW 1964 Rybnik: Korczak – Szewieczek (55’ Kolasa), Macha, Janik, Hadam – Cywka (55’ Piejak), Krotofil, Krakowczyk (70’ Sobik), Kondziołka (55’ Wróbel), Warmiński – Juraszczyk

3. kolejka śląskiej II grupy IV ligi: Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MKS Lędziny 3:0 Polonia Łaziska Górne - Unia Racibórz 2:0 Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy 1-2 Błyskawica Drogomyśl - LKS Bełk 0:0 LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice, Spójnia Landek - Unia Turza Śląska 1:2 Orzeł Łękawica - ROW 1964 Rybnik 1:3 Kuźnia Ustroń - Gwarek Ornontowice 1:5