RMKS wciąż na fali

2005-10-19, Autor:
Koszykarki RMKS nadal niepokonane. Pokonując we własnej hali 64:52 MOSM Bytom odniosły szóste zwycięstwo w tym sezonie.

Decydująca dla losów meczu z MOSM Bytom była II kwarta, w której popis gry dały: Aleksandra Lewoń i Ewelina Lepiorz. Dzięki temu rybniczanki schodziły na przerwę z 15 – punktową przewagą, której rywalki nie były już w stanie odrobić.

RMKS Rybnik - UKS MOSM Bytom 64:52 (19:16, 20:8, 13:7, 12:21)

RMKS: Lewoń 13, Niedobecka 12, Czajkowska 11, Karolina Kozak 10, Lepiorz 8, Sękowska 6, Kosmal 4, Kwiatek 0, Katarzyna Kozak 0, Androsz 0, Czarnecka 0, Bogdanowicz 0.

MOSM: Majchrzak 15, Juchniewicz 12, Sołtysiak 8, Iwan 7.