Reprezentacja Młodzieżowa U-19: piłkarz ROW-u zagrał przeciwko Gruzji

2015-03-30, Autor:
W dwóch towarzyskich meczach z Gruzją w składzie reprezentacji Polski do lat 19 znalazł się piłkarz Energetyka ROW Rybnik, Sebastian Musiolik.

W sobotę reprezentacja Polski do lat 19 pokonała w towarzyskim meczu rozegranym w tureckim Belek Gruzję 4:1. Bramki dla podopiecznych Rafała Janasa zdobyli Paweł Łysiak (dwie), Adam BuksaJakub Serafin. Sebastian Musiolik z ROW-u pojawił się na boisku w 75. minucie, zmieniając Oskara Zawadę.

Obie reprezentacje spotkały się po raz drugi w poniedziałek. Tym razem padł bezbramkowy remis. Musiolik rozegrał cały mecz.

Polska – Gruzja 4:1 (0:1)

Bramki dla Polski: Jakub Serafin (58), Adam Buksa (60), Paweł Łysiak (67, 78)

Polska: Bartłomiej Drągowski – Mateusz Grzybek (61. Paweł Łysiak), Jan Bednarek (C), Mateusz Wieteska, Kamil Dankowski – Paweł Stolarski (84. Paweł Bochniewicz), Chris Jastrzembski (61. Michael Olczyk), Grzegorz Tomasiewicz (46. Jakub Serafin), Bartosz Kapustka – Adam Buksa, Oskar Zawada (75. Sebastian Musiolik).

Polska – Gruzja 0:0

Polska: Jakub Wrąbel – Mateusz Grzybek (64. Michael Olczyk), Mateusz Wieteska (80. Chris Jastrzembski), Jan Bednarek, Kamil Dankowski – Paweł Stolarski, Paweł Bochniewicz, Jakub Serafin, Bartosz Kapustka (70. Oskar Zawada), Sebastian Musiolik – Paweł Łysiak (80. Grzegorz Tomasiewicz).

Oceń publikację: + 1 + 5 - 1 - 0