Puchary nie dla nas

2008-05-28, Autor:
Piłkarze Energetyka ROW Rybnik przegrali ze Źródłem Kromołów i odpadli z rozgrywek Pucharu Polski Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Na boisku w Zawierciu rybniczanie prowadzili po pierwszej połowie 1:0. Gola zdobył Grzegorz Piełka. Niestety ostatnie 20 minut było zabójcze dla podopiecznych Franciszka Krótkiego. Piłkarze Źródła strzelili aż trzy bramki i to oni awansowali do półfinału Pucharu Polski Śląskiego ZPN.

Oprócz Źródła Kromołów awans do kolejnej rundy wywalczyły: Beskid Brenna, Koszarawa Żywiec i Rekord Bielsko-Biała.

Źródło Kromołów - Energetyk ROW Rybnik 3:1 (0:1)

0:1 – Piełka (38), 1:1 – Zdanowski (72), 2:1 – Zdanowski (80), 3:1 – Miśkiewicz (83).

Energetyk ROW: Skrocki - Reclik (Starowicz), Mitura, Grolik, Święty - Bogdan (Kuś), Jaśkiewicz, Tomiczek (Procek) - Piełka, Buchała, Kruczek (Dzięgielowski).

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Śląski ZPN - 1/4 finału

Rekord Bielsko-Biała - Ruch Radzionków 1:0

Górnik Wesoła (Mysłowice) - Koszarawa Żywiec 2:3

Źródło Kromołów (Zawiercie) - Energetyk ROW Rybnik 3:1

Beskid Brenna - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:3