Puchar Europy kadetek w szpadzie: Laura Misiak na podium w Budapeszcie

2023-10-15, Autor:

Laura Misiak z RMKS-u Rybnik zdobyła w Budapeszcie srebrny medal turnieju drużynowego Pucharu Europy kadetek w szpadzie.

W Budapeszcie odbył się Puchar Europy kadetek w szpadzie. W imprezie bardzo dobrze spisała się Laura Misiak.

W rywalizacji drużynowej zawodniczka RMKS-u Rybnik zajęła drugie miejsce. Oprócz niej w składzie Biało-Czerwonych były Magdalena Ratyna, Oliwia Janeczek (Piast Gliwice) i Kamila Danek (KKS Kraków).

Polki przez cały dzień toczyły zacięte mecze i dopiero w finale jednym trafieniem uległy drużynie węgierskiej 44:45.

W rywalizacji indywidualnej Pucharu Europy w szpadzie kobiet do lat 17, w stawce 250 zawodniczek, Laura Misiak zajęła 12. miejsce.

W tym samym turnieju w szpadzie męskiej Tymoteusz Huwer z RMKS-u uplasował się na 167. pozycji.

Oceń publikację: + 1 + 38 - 1 - 1