Remis w Bielsku

2005-08-14, Autor:
W 2. kolejce piłkarskiej IV ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował z beniaminkiem z Bielska 1:1.

Pierwsze 45 minut to wyrównana gra obu drużyn. Tuż przed przerwą najlepszą sytuację na zdobycie bramki dla ROW-u zmarnował Grzegorz Piełka. W sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy posłał piłkę wysoko ponad poprzeczką.

W drugiej połowie kibice zobaczyli w końcu bramki. W 72. minucie gola dla gospodarzy zdobył Piotr Czak. Niezbyt długo bielszczanie cieszyli się z prowadzenia. Minutę później remis dla ROW-u uratował Wojciech Szewieczek. Była to jego trzecia bramka w tym sezonie.

Kolejnym rywalem ROW-u będzie inny beniaminek IV ligi – LKS Łąka.

BKS Stal Bielsko-Biała - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (0:0)

Bramki: dla Stali Czak (72), dla Energetyka Szewieczek (73)

BKS Stal Bielsko-Biała: Bułka - Piwkowski, Malinka, P. Suchowski, Woźny, Góral, T. Suchowski, Bogdan, Czak, Trzop, Gałgan (20 min. - Papatanasiu)
Energetyk ROW Rybnik: Skrocki - Piekarczyk, Skorupa, Sitko (65 min. - Kacprzak), Kożuchowski (82 min. - Malcher) - Paszenda, Dzięgielowski, Święty, Potera (70 min. - Reclik) - Szewieczek, Piełka (79 min - Wodecki)

Żółte kartki dla ROW-u: Piekarczyk, Kożuchowski, Święty, Piełka.