Piłka nożna: udany pierwszy sparing ROW 1964

2018-07-02, Autor:

Piłkarze ROW-u rozpoczęli okres przygotowawczy do następnego sezonu. Za nimi pierwszy sparing. Na stadionie Jedności Jejkowice wygrali z Rozwojem Katowice 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Spratek oraz zawodnik testowany.

Obie bramki padły w ostatnich dziesięciu minutach pierwszej połowy. Pierwszą bramkę piłkarze ROW-u zdobyli po mierzonym trafieniu z dystansu Kamila Spratka. Druga bramka padła po składnej akcji i choć na raty, to władował piłkę do siatki jeden z zawodników testowanych.

Na boisku pokazali się nowi zawodnicy. Mateusz Bukowiec rozegrał 80 minut, zaś Piotr Okuniewicz 40 minut drugiej połowy. Na murawie znalazło się również sześciu piłkarzy testowanych.

Nasza drużyna już od poniedziałku rozpoczęła obóz w Rybniku-Kamieniu.

ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice 2:0 (2:0)

Skład ROW:

I połowa: Kacper Rosa – Krystian Kujawa, Szymon Jary, Marek Krotofil, Radosław Dzierbicki (40′ Krzysztof Koch), Mateusz Bukowiec, Kamil Spratek, Dawid Kalisz (40′ Damian Koleczko), Robert Tkocz, zawodnik testowany, Przemysław Brychlik (40′ Wiktor Piejak)

II połowa: Aleksander Łubik – zawodnik testowany, Bartłomiej Polok, Jan Janik, Krzysztof Koch (80′ zawodnik testowany), zawodnik testowany, Mateusz Bukowiec (80′ Radosław Dzierbicki), Damian Koleczko (80′ zawodnik testowany), Dawid Kalisz (90′ Michał Rostkowski), Piotr Okuniewicz (100′ zawodnik testowany)

Oceń publikację: + 1 + 21 - 1 - 5