zamknij

Wiadomości

Policja od rana prowadzi akcję „Trzeźwość”

2024-04-15, Autor: 

Dzisiaj od wczesnych godzin rannych na terenie Rybnika i powiatu rybnickiego, policjanci wydziału ruchu drogowego prowadzą akcję „Trzeźwość”. Działania mają na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa na drogach, poprzez uniemożliwienie dalszej jazdy pijanym kierowcom.

Reklama

Działania prowadzone są od godziny 4:00. Biorą w nich udział rybniccy policjanci wydziału ruchu drogowego.

Akcja skierowana jest przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Policyjne patrole kontrolują stan trzeźwości w całym powiecie. Działania te mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu – mówi st. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowa KMP w Rybniku.

Policyjne patrole sprawdzają stan trzeźwości jednocześnie w kilku miejscach.

Oceń publikację: + 1 + 18 - 1 - 19

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~Lateks 2024-04-15
  09:32:49

  22 11

  Żeby tylko nie trafili na jakiegoś kandydata z drugiej tury wyborów...
  Bo będzie po wyborach...
  A nie wróć, po pijaku to można nawet UE kierować, nie wolno tylko roweru prowadzić...

 • ~tommi 2024-04-15
  10:34:01

  20 5

  żona Pana Kalisza prowadziła pijana ale sąd złagodził karę pierwszej instancji , w uzasadnieniu wytłumaczono, prowadziła pijana, przewożąc dziecko ale jechała ostrożnie

  a swoją drogą skoro WRD dzisiaj realizuje zdania "trzeźwość" poprawiając bezpieczeństwo to czym zatem zajmuje się na co dzień WRD?

 • ~zbik 2024-04-15
  10:55:37

  25 3

  A czy pan prezydent Kuczera zostal poinformowany ?

 • ~Marek1979 2024-04-15
  19:40:51

  7 7

  Drodzy policjanci jak macie mało pieniążków i chcecie podnieść statystyki to ja wam pomogę. Skrzyżowanie Rybnickiej, Kościelnej i Żorskiej w Świerklanach. Nagminne ignorowanie czerwonego światła. Ulica Boguszowicka. Zasuwają jak pociski, dzień w dzień. Ustawcie się pod kopalniami. Jankowice, Chwałowice, Zofiówka, Borynia. Wiem to już nie wasz region ale poproście o to swoich kolegów z sąsiedniego miasta. Jak zablokujecie wjazd i wyjazd to są dwie opcje. 1. Kopalnie staną tego dnia z wydobyciem bo będzie za mało ludzi w pracy albo 2 w dzień wyrobicie roczną statystykę jeśli chodzi o złapanie pijanych kierowców. Żorska, Wodzisławska, Raciborska. Na razie tyle.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Chcecie powrotu Kabaryjtonu na stadion miejski w Rybniku?
Oddanych głosów: 432