Podrażniony ROW 1964 Rybnik pokazał skuteczność. Kuźnia Ustroń na łopatkach!

2022-09-07, Autor:

W zaległym meczu IV kolejki śląskiej II grupy IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali z Kuźnią Ustroń 5:2, choć po 30 minutach przegrywali już 0:2.

Ciężką przeprawę w pierwszej połowie miał dziś ROW 1964 z Kuźnią Ustroń. Po pół godzinie gry przedostania drużyna w tabeli prowadziła w Rybniku 2:0. Podrażnieni gospodarze w pierwszej połowie odpowiedzieli tylko golem Krotofila, choć były okazje do wyrównania.

Rybniczanie rozstrzelali się na dobre po zmianie stron. Zaraz po przerwie wyrównał Kolasa, a na prowadzenie ROW 1964 wyprowadził Janik, który w 58. minucie pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Juraszczyku.

W końcówce spotkania gole dla rybnickiej ekipy strzelili jeszcze Cywka i Piejak, dzięki czemu ROW 1964 zwyciężył 5:2.

ROW 1964 Rybnik - Kuźnia Ustroń 5:2 (1:2)

0:1 - ? (6), 0:2 - ? (30), 1:2 – Krotofil (31), 2:2 – Kolasa (47), 3:2 – Janik (58 – rzut karny), 4:2 – Cywka (73), 5:2 – Piejak (85)

ROW 1964 Rybnik: Korczak - Kolasa, Macha, Janik, Szewieczek – Cywka (86’ Byzdra), Sobik, Krotofil (86’ Kondziołka), Wróbel (60’ Piejak), Warmiński (86’ Hadam) - Juraszczyk

Oceń publikację: + 1 + 15 - 1 - 4