Piłka nożna: rybnicki market walczył w mistrzostwach Polski

2012-09-22, Autor:
W szóstej edycji mistrzostw Polski marketów zwyciężyła opolska Castorama.

174 bramki w 32 spotkaniach zdobyli pracownicy marketów podczas VI Mistrzostw Polski Marketów. Turniej odbył się na boiskach trawiastych MOSiR-u Rybnik, a do rywalizacji przystąpiło 9 zespołów z całej Polski.

Dwudniową rywalizację, podobnie jak w poprzednich latach, zwyciężyła Castorama Opole, która wygrała grupę finałową. Drugie miejsce przypadło w udziale Makro Rzgów, a z brązowego medalu cieszyła się drużyna OBI Miejsce Piastowe. Puchar Pocieszenia zdobyła Castorama Nysa.

Obydwa zespoły z naszego regionu zdobyły czwarte miejsca: OBI Jastrzębie Zdrój w grupie finałowej, a OBI Rybnik w grupie pocieszenia.

Przyznano również nagrody indywidualne:
Najlepszy strzelec: Piotr Sobotta (Castorama Opole)
Najlepszy bramkarz: Sebastian Mazur (Castorama Kędzierzyn – Koźle)
Najlepszy piłkarz: Michał Krupa (OBI Miejsce Piastowe)
Wyróżnienia w turnieju: Krzysztof Magiera (OBI Jastrzębie Zdrój), Jacek Frączek (OBI Rybnik)

Organizatorem turnieju była Halowa Liga Biznesu, która 8 października rozpoczyna VII edycję rozgrywek.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0