ZZRG Chwałowice wygrał biznesową Ligę Mistrzów

2017-03-02, Autor:

Emocje, walka o każdy metr boiska, piękne bramki oraz parady bramkarskie… tak w wielkim skrócie można opisać „Wielki Finał Decathlon Business Champions League 2016-2017”.

Zwycięzcą rozgrywek „Business Champions League” została drużyna ZZRG Chwałowice, która w „Wielkim Finale” pokonała kolejno OIRP Katowice 1:0, Biedronka Team 1:0 oraz Tenneco Rybnik 4:0. Drugie miejsce zajęła drużyna Biedronka Team, trzecia pozycja dla Tenneco Rybnik, a czwarta lokata dla obrońcy tytułu zespołu OIRP Katowice (relacja video z wielkiego finału dostępna jest: https://www.youtube.com/watch?v=aQzOpB_iJIc)

Najlepszy strzelec turnieju - Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)
Najlepszy bramkarz - Kamil Sobieraj (ZZRG Chwałowice)
Najlepszy piłkarz - Krzysztof Studnik (Biedronka Team)

Tenneco Rybnik - Biedronka Team 2:2
Zdobywcy bramek: Adrian Śliwa, Daniel Szczypielewski (Tennco Rybnik) Krzysztof Studnik "Łysy", Krzysztof Studnik (Biedronka Team)

OIRP Katowice - ZZRG Chwałowice 0:1
Zdobywcy bramek: Maciej Skupień (ZZRG Chwałowice)

Tenneco Rybnik - OIRP Katowice 1:1
Zdobywcy bramek: Karol Rek (Tenneco Rybnik) Michał Skrypko (OIRP Katowice)

Biedronka Team - ZZRG Chwałowice 0:1
Zdobywcy bramek: Rafał Skaba (ZZRG Chwałowice)

Tenneco Rybnik - ZZRG Chwałowice 0:4
Zdobywcy bramek: Rafał Skaba 2, Mateusz Gawliczek, Adam Paprotny (ZZRG Chwałowice)

Biedronka Team - OIRP Katowice 4:1
Zdobywcy bramek: Łukasz Michalik 2, Dawid Muskus, Marcin Winciersz (Biedronka Team) Michał Skrypko (OIRP Katowice)

1. ZZRG Chwałowice 9 pkt. 6:0 +6
2. Biedronka Team 4 pkt. 6:4 +2
3. Tenneco Rybnik 2 pkt. 3:7 -4
4. OIRP Katowice 1 pkt. 2:6 -4

Przed „Wielkim Finałem” rozegrano turniej finałowy, który zwyciężyła drużyna LUBAR-u. Drugie miejsce zajęła drużyna TESCO Dystrybucja Gliwice, trzecie miejsce dla Leroy Merlin Cieszyn, a czwarta pozycja dla IPA Gaszowice. (relacja video z turnieju finałowego - https://www.youtube.com/watch?v=TDq2hVCxdd4)

Najlepszy bramkarz - Robert Urbański (Leroy Merlin Cieszyn)
Najlepszy piłkarz - Krzysztof Stepczuk (LUBAR)
- Zbigniew Ciałoń (IPA Gaszowice)
- Krystyna Kuśnierz (Leroy Merlin Cieszyn)
- Mateusz Ryducha (Tesco Dystrybucja Gliwice)
- Miłosz Krzywodajć (LUBAR)

FINAŁ DECATHLON BCL - 09-02-2017

IPA Gaszowice - Leroy Merlin Cieszyn 0:1
Zdobywcy bramek: Robert Urbański (Leroy Merlin Cieszyn)

TESCO Dystrybucja Gliwice - LUBAR 1:5
Zdobywcy bramek: Maciej Markulak (TESCO Dystrybucja Gliwice) Krzysztof Stepczuk 2, Marcin Ćwikliński 2, Rafał Bobrzik (LUBAR)

IPA Gaszowice - TESCO Dystrybucja Gliwice 1:2
Zdobywcy bramek: Wojciech Szefer (IPA Gaszowice) Dawid Burczyk, Maciej Frątczak (TESCO Dystrybucja Gliwice)

Leroy Merlin Cieszyn - LUBAR 0:4
Zdobywcy bramek: Marcin Ćwikliński, Kacper Jargoń, Bartłomiej Krótki, Artur Latos (LUBAR)

IPA Gaszowice - LUBAR 0:0

Leroy Merlin Cieszyn - TESCO Dystrybucja Gliwice 0:4
Zdobywcy bramek: Wiesław Frątczak 2, Maciej Markulak, Mateusz Ryducha (TESCO Dystrybucja Gliwice)

1. LUBAR 7 pkt. 9:1 +8
2. TESCO Dystrybucja Gliwice 6 pkt. 7:6 +1
3. Leroy Merlin Cieszyn 3 pkt. 1:8 -7
4. IPA Gaszowice 1 pkt. 1:3 -2

Turnieje finałowe rozegrane w ramach rozgrywek zostały zrealizowane jako zadanie publiczne współfinansowane przez miasto Rybnik.

Organizatorzy rozgrywek już teraz zapraszają wszystkie zakłady pracy do kolejnej edycji turnieju, która rozpoczyna się 24 kwietnia 2017. Więcej szczegółów na stronie www.hlb.futbolowo.pl, a także na profilu facebooka – Business Champions League.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0