Niewykorzystany rzut karny i gol samobójczy w meczu ROW-u 1964 Rybnik z MRKS-em Czechowice-Dziedzice

2023-04-29, Autor:

W 23. kolejce IV ligi ROW 1964 Rybnik doznał jedenastej porażki w tym sezonie.

Nie udał się rybnickim piłkarzom wyjazd do Czechowic-Dziedzic. W spotkaniu z miejscowym MRKS-em długo utrzymywał się bezbramkowy remis, ale ostatecznie to gospodarze zadali decydujący cios. W 82. minucie zwycięstwo 1:0 dał im obrońca ROW-u 1964, Jacek Hadam, który strzelił gola samobójczego.

Warto dodać, że w 7. minucie rzutu karnego dla MRKS-u nie wykorzystał Paweł Kozioł. Jego uderzenie obronił Kamil Korczak.

W tabeli IV ligi ROW 1964 zajmuje 10. miejsce.

Najbliższe spotkanie na stadionie przy ul. Gliwickiej rybniczanie rozegrają w sobotę 6 maja o godzinie 17:00. Ich rywalem będzie GKS II Tychy.

Wyjazdowy mecz 24. kolejki IV ligi, w którym ROW 1964 miał zmierzyć się na wyjeździe z Decorem Bełk, został przełożony z 3 maja na 17 maja.

23. kolejka śląskiej II grupy IV ligi:

MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik 1-0 Unia Turza Śląska - MKS Lędziny 4-0 Gwarek Ornontowice - LKS Bełk 0-2 Kuźnia Ustroń - GKS II Tychy 1-1 Orzeł Łękawica - Unia Racibórz 1-1 Spójnia Landek - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 LKS Czaniec - Polonia Łaziska Górne 2-2 Błyskawica Drogomyśl - Drzewiarz Jasienica 3-0

1. Polonia Łaziska Górne 23 47 13 8 2 45-20
2. Unia Turza Śląska 23 47 15 2 6 53-30
3. Gwarek Ornontowice 23 42 13 3 7 42-38
4. LKS Bełk 23 41 12 5 6 45-31
5. GKS II Tychy 23 39 10 9 4 49-30
6. MRKS Czechowice-Dziedzice 23 37 10 7 6 33-23
7. Orzeł Łękawica 23 33 9 6 8 35-38
8. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 33 9 6 8 47-36