ROW: remis z Victorią, teraz Ruch

2009-04-04, Autor:
Energetyk ROW Rybnik zremisował na własnym boisku z Victorią Chróścice 1:1.

Kibice z Rybnika liczyli na pewne trzy punkty w meczu z Victorią. Stało się jednak inaczej. Już w 9. minucie prowadzenie objęli goście. Rybniczanie rzucili się do ataku, czego efektem była samobójcza bramka obrońcy z Chróścic. Zamiast pójść za ciosem, rybniczanie oddali pole gry rywalowi. Mało brakowało, a goście ponownie wyszliby na prowadzenie. W mało interesującej drugiej połowie nie padły już żadne bramki i Energetyk ROW zremisował z Victorią 1:1.

Piłkarze Franciszka Krótkiego zamiast odrabiać stratę do wyprzedzających ich rywali, tracą punkt za punktem. Słaba gra i brak formy nie wróżą nic dobrego. Tym bardziej, że przed rybniczanami najtrudniejszy mecz w sezonie. W środę 8 kwietnia Energetyk ROW zagra z liderem Ruchem Radzionków. Mecz na boisku rywala rozpocznie się o godzinie 16:30.

Energetyk ROW Rybnik - Victoria Chróścice 1:1 (1:1)

Bramki: 9 min. Spórna (głową) - 0:1, 23 min. Dyka (samobójcza) - 1:1.

Energetyk ROW: Skrocki - Procek, Pacholski, Krzysztoporski, Janik - Kuś (72' Szatkowski), Reclik, Jaśkiewicz, Piełka - Krótki (76' Dudek, 89' Kasprzak), Buchała.