MTB Silesia Rybnik: kolejny medal mistrzostw Polski. Tym razem indywidualnie

2015-07-20, Autor:
Srebrny medal Mistrzostw Polski MTB 2015 w Sławnie wywalczyła reprezentantka MTB Silesia Rybnik, Elżbieta Figura.

Przypomnijmy, że w rozpoczynającej mistrzostwa Polski MTB 2015 sztafecie drużynowej kolarze MTB Silesia Rybnik wywalczyli brązowy medal. W kolejnym dniu imprezy wicemistrzynią Polski w tzw. eliminatorze (sprintach rowerowych) została Elżbieta Figura (MTB Silesia Rybnik). Wygrała Marta Turoboś z LKK LUKS Sławno, a brązowy medal zdobyła wielokrotna reprezentantka Polski, Monika Żur z drużyny 4F-Scott Racing Team.W wyścigu mężczyzn 7. miejsce zajął zawodnik MTB Silesia Rybnik, Mateusz Pihulak. Mistrzem Polski został Marcin Kawalec.