Mistrzostwa Śląska w ujeżdżaniu - wyniki

2001-08-27, Autor:
W dniach 25 i 26 sierpnia b.r. na obiektach sekcji jeździeckiej Klubu Sportowego "Energetyk" odbyły się MŚ w ujeżdżaniu.

W zawodach startowały 24 konie z 9 klubów z województw: śląskiego, opolskiego i wrocławskiego.
      Mistrzem Śląska juniorów w klasach P-2, P-3 oraz N-2 została SIMONA NOWAK starująca na koniu EGINA z KS "Energetyk" Rybnik. Srebro wywalczyła BARBARA KAPSA na koniu WOLFGANG GRAN z KJ "Lider" Chorzów. Natomiast brąz przypadł ANNIE BIELAK na koniu CASANI również z KJ "Lider" Chorzów.
      Wśród seniorów startujących w klasach C-3, C-4 oraz C-5 najlepszy okazał się ANDRZEJ HORESZKO na koniu THOMSON reprezentujący AKU THOMSON Wrocław. Kolejne miejsca podium zajęli: PIOTR CHRZANOWSKI na koniu IBURS z KS "Energetyk" Rybnik oraz TOMASZ KOWALSKI startujący na koniu FABIO z KJ "Lider" Chorzów.