Liga ROW: Meksyk i Habrova bez punktów

2009-04-29, Autor:
Za nami czwarta kolejka rozgrywek amatorskiej Ligi ROW w piłce nożnej.

W I lidze rozstrzelała się drużyna Maratu, która aż 9:2 pokonała Habrovą. Po wyrównanej pierwszej połowie mało kto spodziewał się takiego pogromu. Drużyna z Habrovej w czterech meczach nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu. W podobnej sytuacji jest Sob-Instal Meksyk. Popularni Meksykanie byli blisko zdobycia punktu z Rymerem, ale kilka minut przed końcem stracili gola i przegrali 1:2. W meczu z FC Żory dzielnie w pierwszej połowie radził sobie RM Concept. Do przerwy było 1:1. Drugie 45 minut to popisowa gra żorzan, którzy wygrali 6:1. Bezproblemowe zwycięstwo odniósł również Energetyk, który 5:0 pokonał FC Basseno. Tempa nie zwalnia beniaminek AP Instal. Piłkarze z Chwałowic odnieśli czwarte zwycięstwo. Tym razem pokonali 3:2 bezpośredniego rywala w walce o fotel lidera – FC Barnabas.

W II lidze karty rozdaje Klima Pol. Piłkarze z Radlina rozgromili 8:0 ROWryb i umocnili się na pierwszym miejscu. Po piętach depcze im Solszyb Chwałowice, który po zaciętym meczu pokonał 2:1 Lubar Buzowice. Wyrównany pojedynek kibice oglądali również w starciu VikingaVictorią. Górą byli piłkarze z Głożyn, którzy wygrali 4:3. Pierwsze zwycięstwo w swojej historii odniósł ZGM Centrum, który pokonał drużynę Brossa-Ibis 5:0.