II Puchar Polski juniorów w szpadzie: Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak spotkały się w finale

2022-10-24, Autor:

Znakomity start szpadzistek RMKS-u Rybnik w II Pucharze Polski juniorów, który odbył się w Gliwicach.

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik nie miały sobie równych w II Pucharze Polski juniorów i spotkały się w finale. Tym razem lepsza o jedno trafienie okazała się Zgryźniak, zwyciężając 15:14.

Bardzo dobre 9. miejsce zajęła Antonina Korduła. Liliana Porwoł była 33, Patrycja Frystacka 37, a najmłodsza zawodniczka rybnickiego klubu Zuzanna Kauch 70.

W szpadzie męskiej nie było już tak dobrze. Najlepszym zawodnikiem RMKS-u okazał się Augustyn Kapias, który zajął 22 miejsce. Na 26 miejscu zakończył turniej Adam Sojka, 37 miejsce zajął Tymoteusz Huwer.

Oceń publikację: + 1 + 25 - 1 - 0