Energetyk ROW: w Wągrowcu zabrakło 10 minut

2011-11-19, Autor:
W 20. kolejce grupy zachodniej II ligi piłkarze Energetyka ROW Rybnik przegrali z Nielbą Wągrowiec 0:2.

W ostatnim w tym roku meczu Energetyk ROW Rybnik wybrał się na trudny pojedynek do Wągrowca. Tamtejsza Nielba, podobnie jak ROW, walczy o utrzymanie w II lidze. W ważnym dla obu drużyn meczu górą byli gospodarze. Bramki padły w końcówce spotkania. Prowadzenie dla Nielby zapewnił Jakub Poznański, który w 80. minucie wykorzystał rzut karny. Trzeba jednak zauważyć, że bliski obronienia strzału rywala był Bartosz Gocyk. Po stracie gola rybniczanie walczyli o wyrównanie. Zadanie jednak mieli utrudnione, gdyż wcześniej, w 61. minucie, czerwoną kartkę ujrzał Janusz Wrześniak. Osłabiony ROW nie zdołał wyrównać, a na domiar złego stracił drugiego gola. Jego autorem w 86. minucie był Łukasz Szczepaniak. Ostatecznie ROW przegrał z Nielbą 0:2. Do cennego remisu zabrakło zaledwie 10 minut...

20. kolejka - 19-20 listopada:

Czarni Żagań - Tur Turek 1:0
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice 2:2
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:0
Nielba Wągrowiec - Energetyk ROW Rybnik 2:0
Zagłębie Sosnowiec - Calisia Kalisz 2:3
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 0:1
Jarota Jarocin - Raków Częstochowa 0:0