Energetyk ROW: remis w Głogowie

2012-11-09, Autor:
W 16. kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Głogowie z Chrobrym 1:1.

W Głogowie mecz Chrobrego z ROW-em lepiej rozpoczęli gospodarze. W 14. minucie gola dla nich zdobył Krzysztof Kaliciak. W pierwszej połowie obie drużyny zanotowały jeszcze po jednym strzale w poprzeczkę. W tej części meczu kolejne gole jednak nie padły. Chwilę po zmianie stron ROW wyrównał. Bramkę na 1:1 w 49. minucie zdobył Kamil Kostecki. Kibice w Głogowie więcej goli już nie zobaczyli, a mecz zakończył się podziałem punktów.

W ostatnim spotkaniu w tym roku rybniczanie zmierzą się na własnym boisku z Bytovią Bytów. Mecz ten zostanie rozegrany w piątek 16 listopada o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

Chrobry Głogów - Energetyk ROW Rybnik 1:1 (1:0)

0:1 - Kaliciak (14), 1:1 - Kostecki (49)

Energetyk ROW: Daniel Kajzer  Marek Krotofil, Marcin Grolik, Sławomir Szary, Daniel Kutarba (89' Roland Kachel) - Tomasz Kasprzyk (58' Roland Buchała), Szymon Jary (73' Mateusz Szatkowski), Mariusz Muszalik, Kamil Kostecki, Jarosław Wieczorek - Rafał Kurzawa (90' Paweł Staniczek)

16. kolejka (9-11 listopada):

Chojniczanka Chojnice  -  Jarota Jarocin  2:0
Zagłębie Sosnowiec  -  KS Polkowice  0:1