e-futbol Liga: Noster rozbił Morgana

2014-10-13, Autor:
O dużą niespodziankę, a może sensację postarała się drużyna Nostera, która pokonała zespół Morgana.

Może sama wygrana aż tak zaskakująca by nie była, ale jej rozmiary są naprawdę imponujące. Wynik jaki padł na boisku to 7:2. Pierwsza połowa nie zwiastowała tak wysokiego wyniku. Noster wyszedł na prowadzenie 1:0 i w pierwszej połowie strzelił jeszcze jedną bramkę. Przy wyniku 2:0 zawodnicy zeszli na przerwę z boiska. Po przerwie wydawało się, że Morgan rzuci się do odrabiania strat, ale to zawodnicy Nostera skutecznie punktowali przeciwnika. W pewnym momencie wynik brzmiał już 6:0 i zanosiło się na prawdziwy pogrom. W końcu goście strzelają bramkę na 6:1. W odpowiedzi gospodarze strzelają kolejną bramkę, by po chwili stracić to wysokie prowadzenie. Wynikiem 7:2 zakończył się ten mecz. Z takiego wyniku najbardziej ucieszyli się zawodnicy MaxBudu, którzy wygrali 7:3 z Amatorem i w tej chwili mają 3 punkty przewagi. Dziwny przebieg miał ten mecz. MaxBud zepchnął przeciwników do obrony już od początku meczu, czego ukoronowaniem były 2 strzelone bramki i przestał grać, co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy strzelając 3 bramki po kolei. Wynik brzmiał 2:3 i zanosiło się na sensację. To podrażniło drużynę MaxBudu i zabrała się za robotę strzelając 5 kolejnych bramek. W 3 kolejnym meczu drużyna wygrywająca strzeliła 7 bramek. Z takim bagażem ZUPIL Piaski odprawił drużynę Dżogi tracą tylko 1 bramkę. W tej chwili drużyna z Piasków może się pochwalić najmniejszą ilością straconych bramek. Zajmujący 3 miejsce zespół Maratu musiał trochę się namęczyć z Meksykiem, który grał w dziesięciu i przegrał tylko 2:3. Przed Maratem jeszcze zaległy mecz z ZUPIL-em. Trzy punkty do swojego dorobku dopisały sobie FC Żory i Koda System.W 2 lidze nadal na czele Rybówka, która skromnie, bo 2:1 pokonała Iskrę i wydaję się być głównym kandydatem do awansu. Bliski awansu jest też Amanis, który zgarnął punkty bez gry za walkower z Habrovą. O trzecie premiowane awansem miejsce walczy RowRyb i Huragan, który po spadku chce z powrotem wrócić do rozgrywek pierwszoligowych. W tej kolejce z bagażem 8 bramek odprawił zespół z Chwałowic. Drużyna ta grała cały mecz w dziesięciu. Wydaje się, że walkę o awans odpuściła już ekipa AKP 0:3 z RowRybem oddając mecz walkowerem. Na następny sezon do walki o awans będzie chciał się włączyć Solszyb, który ostatnio wygrywa mecz za meczem. Tym razem wygrał z Lubarem 4:3. W meczu drużyn z największym stażem w rozgrywkach amatorskich górą RKP, które pokonało Vikingów 5:3. Continental dopisał sobie 3 punkty za mecz bez grania z Boguszowicami.