Wygrana koszykarek RMKS-u

2003-10-09, Autor:
W swoim pierwszym spotkaniu, które odbyło się w Pawłowicach, koszykarki RMKS-u Rybnik (młodziczki młodsze rocznik 1991) pokonały tamtejszy "Gwarek" 49:40.

Tę dziewięciopunktową przewagę rybniczanki wypracowały w pierwszej połowie spotkania (30:21). W drugiej odsłonie meczu jedną kwartę wygrały jednym punktem, a drugą przegrały taką samą różnicą punktów.
   W meczu tym punkty dla RMKS-u Rybnik zdobyły: Malwina Szymik 12, Natalia Przekop 12, Karina Kuczera 8, Patrycja Siebel 7, Ania Gołyźniak 4, Michalina Torebko 4, Justyna Kaczorowska 2, Agnieszka Zawadzka, Daria Gaca i Oliwia Kabzińska.
    Następne spotkanie rybniczanki rozegrają 21 października w Rybniku (sala sportowa Szkoły Podstawowej nr 5 ul. Różańskiego) z UKS-em Zryw Dębieńsko. Początek zawodów o godz. 16.30