Basket ROW: bez niespodzianki w Krakowie

2013-12-01, Autor:
W 12. kolejce Basket Ligi Kobiet rybnickie koszykarki przegrały na wyjeździe z Wisłą Can-Pack Kraków 61:76.

Mecz w Krakowie dosyć szybko ułożył się po myśli gospodyń, które po 10 minutach prowadziły już 23:10. Pozwoliło im to spokojnie kontrolować przebieg spotkania. Po pierwszej połowie było już 45:27. Co prawda ostatnie dwie kwarty minimalnie wygrały rybniczanki, ale zwycięstwo Wisły ani przez chwilę nie było zagrożone. Ostatecznie krakowianki wygrały z Basketem ROW 76:61. Najlepszą zawodniczką meczu była Rebecca Harris, która zdobyła 26 punktów.

Kolejne spotkanie Basket ROW rozegra na wyjeździe z Widzewem Łódź.

Wisła Can-Pack Kraków - Basket ROW Rybnik 76:61 (23:10, 22:17, 14:16, 17:18)

Wisła Can-Pack: Żurowska 16, Tamane 14, Lavender 12, Jujka 11, McCray 8, Quigley 5, Szott Hejmej 4, Krężel 4, Ouvina 2.

Basket ROW: Harris 26, Walker 15, Kędzia 6, Kułaga 4, Morawiec 4, Gajda 2, Zielonka 2, Kuncewicz 2.