żużel Rybnik

Rybnik: nie każdy kocha tu żużel. Jest skarga na hałas ze stadionu
16

Kibice żużla powiedzą, że kochają ryk silników maszyn. Inni nie zwracają na to uwagi. Są jednak i tacy, którym przeszkadza hałas. Do rybnickiego magistratu trafiła skarga z której wynika, że wartości decybeli pochodzące ze stadionu przy Gliwickiej są znacznie przekroczone.

2020-11-23 14:26 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
PGG ROW Rybnik: nowy trener, nowi żużlowcy (wideo)
12

Dziś na konferencji prasowej prezes Krzysztof Mrozek przedstawił skład PGG ROW-u Rybnik w sezonie 2021. Mocno różni się on od tego występującego w PGE Ekstralidze.

2020-11-13 13:31 Autor: ad
Kacper Woryna dołączył do Eltrox Włókniarza Częstochowa
5

Rybniczanin pozostaje w Ekstralidze. Eltrox Włókniarz Częstochowa poinformował właśnie, że Kacper Woryna dołączył do zespołu.

2020-11-03 18:23 Autor: bf
Oficjalnie: Kacper Woryna odchodzi z PGG ROW Rybnik!
8

Stało się to, o czym plotkowano już od dawna za kulisami. Kacper Woryna – kapitan naszych Rekinów odchodzi z PGG ROW Rybnik. Wydał dzisiaj komunikat w tej sprawie.

2020-10-29 12:17 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Żużel w Rybniku. Mateusz Szczepaniak: „czas pożegnać się z klubem”
2

Po trzech latach jazdy na stadionie przy ul. Gliwickiej z rybnickim klubem żużlowym pożegnał się Mateusz Szczepaniak.

2020-10-16 15:48 Autor: ad
Lech Chlebowski pojechał w finale IPP 250cc
0

W finale Indywidualnego Pucharu Polski 250cc zawodnik KS ROW Rybnik, Lech Chlebowski, zajął 13 miejsce.

2020-10-10 14:14 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: rybnickie „Rekiny” zakończyły Ligę Juniorów
0

PGG ROW Rybnik zajął szóste miejsce w ostatniej rundzie Ligi Juniorów.

2020-10-09 09:05 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: Siergiej Łogaczow mistrzem Rosji
0

Indywidualnym mistrzem Rosji został żużlowiec rybnickich „Rekinów”, Siergiej Łogaczow.

2020-09-24 12:00 Autor: ad
Finał MMPPK: „Rekiny” na szóstym miejscu
0

Dziś na torze przy ul. Gliwickiej został rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na swoim torze młode „Rekiny” zajęły szóste miejsce.

2020-09-17 21:43 Autor: ad