Tchoukball Ursus Rybnik

Tchoukball Ursus poprawił zeszłoroczną pozycję
0

Drużyna Tchoukball Ursus Rybnik wróciła z European Winners' Cup. Zajęła 9. miejsce, tym samym poprawiając zeszłoroczną pozycję.

2017-04-01 11:00 Autor: Adam Doliba
Tchoukball Ursus jedzie na mistrzostwa Europy
0

Grupa młodych i ambitnych ludzi niedługo uda się do Niemiec. Mowa o członkach klubu Tchoukball Ursus Rybnik na co dzień trenujących w budynku Fundacji EDF Polska.

2017-03-16 16:48 Autor: Adam Doliba
W „Ekonomiku” będą promować tchoukball. Zaplanowano międzynarodowe zawody
0

W Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych zostaną zorganizowane międzynarodowe zawody sportowe High „Tchouk” Five. Wstęp wolny.

2017-02-09 21:22 Autor: Adam Doliba
Tchoukball Ursus Rybnik: zbierają fundusze na wyjazd na mistrzostwa Europy
1

Piętnastu reprezentantów zespołu Tchoukball Ursus Rybnik zostało powołanych do kadry Polski na mistrzostwa Europy w tchoukballu. Impreza odbędzie się w Jiczynie w Czechach w dniach 2-7 sierpnia 2016 roku.

2016-06-10 18:55 Autor: Adam Doliba
0

European Winner’s Cup: Tchoukball w Rybniku na najwyższym poziomie

W piątek 18 marca do Boguszowic zjadą się najlepsze drużyny tchoukballowe ze starego kontynentu i będzie można zobaczyć, jak gra się w tchoukball na najwyższym poziomie w Europie w turnieju European Winner’s Cup.

2016-03-10 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

Tchoukball: młodzi rybniczanie odnieśli sukces w mistrzostwach Europy

W niemieckim mieście Radevormwald, reprezentacja Polski – w skład której w większości weszła rybnicka młodzież licealna tworząca Tchoukball Ursus Rybnik – wywalczyła 7. miejsce w Mistrzostwach Europy w Tchoukballu! Oczywiście fair-play...

2014-08-15 00:00 Autor: Nina Giba
0

Rybniczanie w mistrzostwach Europy w tchoukballu

Siedmiu zawodników z Rybnika będzie reprezentować Polskę w mistrzostwach Europy w tchoukballu.

2014-07-29 00:00 Autor: Adam Doliba
0

„Urszulanki” kształcą reprezentantów Polski!

Zawodnicy drużyny Tchoukball Ursus Rybnik zostali włączeni do kadry narodowej, która prowadzona będzie przez tajwańskiego mistrza tej dyscypliny.

2013-06-07 00:00 Autor: ld