W poniedziałek ważyły się losy Ryszarda Wieczorka na stanowisku trenera piłkarzy Energetyka ROW Rybnik. Zarząd klubu zdecydował, że do końca rundy jesiennej żadnych zmian w sztabie szkoleniowym nie będzie.

2013-11-04 00:00 Autor: ww
20

Trzecia porażka ROW-u. W starciu beniaminków lepsza Puszcza (wideo)

W 15. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik przegrał na stadionie przy ul. Gliwickiej z Puszczą Niepołomice 0:1

2013-11-02 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Energetyk ROW: przyjedzie ostatnia drużyna w tabeli

W 15. kolejce I ligi rywalem piłkarzy ROW-u będzie ostatnia w tabeli Puszcza Niepołomice.

2013-10-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Ryszard Wieczorek. Czy wkrótce zobaczymy go na ławce trenerskiej Górnika?
8

Czy Ryszard Wieczorek odejdzie z ROW-u do Górnika?

Co wspólnego z Rybnikiem ma nominacja trenera Adama Nawałki na selekcjonera reprezentacji Polski? Okazuje się, że bardzo wiele. Bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że Nawałkę w Górniku Zabrze zastąpi trener rybnickich piłkarzy Ryszard Wieczorek.

2013-10-30 00:00 Autor: Wacław Wrana
17

Energetyk ROW: gol w doliczonym czasie gry. Kontrowersyjna decyzja sędziego (wideo)

W 13. kolejce I ligi Energetyk ROW zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej z Dolcanem Ząbki 2:2. Gole dla rybniczan zdobyli Daniel Feruga i Marek Gładkowski.

2013-10-20 00:00 Autor: Adam Doliba
Mariusz Muszalik
27

Energetyk ROW: jest pierwsze zwycięstwo! Najwięcej zimnej krwi zachował Muszalik (wideo)

Energetyk ROW Rybnik wygrał z Górnikiem Łęczna 1:0. Gola na wagę 3 punktów zdobył w 86. minucie Mariusz Muszalik.

2013-09-29 00:00 Autor: Adam Doliba
12

I liga: Energetyk ROW i Miedź nadal bez zwycięstwa (wideo)

W 9. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował w Legnicy z Miedzią 1:1.

2013-09-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
1

Energetyk ROW w Orange Sport: zamiast w piątek zagrają w niedzielę

Zmienił się termin meczu Energetyka ROW Rybnik z Górnikiem Łęczna.

2013-09-17 00:00 Autor: Adam Doliba
9

Energetyk ROW: pierwszy mecz bez straty gola... (wideo)

... ale też pierwszy mecz bez strzelonego gola. Piłkarze ROW-u zremisowali bezbramkowo z Okocimskim KS Brzesko.

2013-09-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl, lajfy.com
25

Energetyk ROW - Sandecja: dramaturgia niczym u Hitchcocka (wideo)

Piłkarze ROW-u prowadzili z Sandecją już 2:0, by ostatecznie przegrać 2:3 po rzucie karnym w 90. minucie. W doliczanym czasie rybniczanie dwa razy trafili do bramki rywala, ale sędzia za każdym razem odgwizdał spalonego. – Mieliśmy dramaturgię niczym u Hitchcocka. Na szczęście z happy endem dla nas – powiedział trener Sandecji, Ryszard Kuźma.

2013-08-30 00:00 Autor: Adam Doliba