Kinga Kołosińska

0

Siatkówka plażowa: Brzostek druga w Rio de Janeiro. Prudel tuż za podium

Bardzo dobrze w turnieju Grand Slam w Rio de Janeiro spisali się siatkarze plażowi pochodzący z Rybnika – Monika Brzostek i Mariusz Prudel.

2016-03-13 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Siatkówka plażowa: historyczny sukces Moniki Brzostek w Olsztynie

Rybniczanka Monika Brzostek i jej koleżanka Kinga Kołosińska są pierwszymi Polkami, które stanęły na podium turnieju World Tour. Tego historycznego wyczyny dokonały podczas zawodów w Olsztynie.

2015-08-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

World Tour Grand Slam w Long Beach: Brzostek i Prudel odpadli w 1/8 finału

Rybniczanie Monika Brzostek i Mariusz Prudel pożegnali się z turniejem w Long Beach na etapie 1/8 finału.

2015-08-24 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej: duet Brzostek - Kołosińska bezkonkurencyjny

Pochodząca z Rybnika Monika Brzostek wraz Kingą Kołosińską zdobyły w Krakowie w turnieju kobiet złote medale ORLEN Finału Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej. W decydującym meczu najlepszy duet kobiecy w naszym kraju pokonał Wardak-Wiatr 2:0 (21:10, 21:11). Po brązowy medal sięgnęły Joanna Gruszczyńska i Karolina Baran.

2015-08-16 00:00 Autor: bf, źródło: pzps.pl, zis.krakow.pl
0

Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej: Brzostek z medalem, Prudel poza podium

Pochodząca z Rybnika Monika Brzostek oraz jej partnerka Kinga Kołosińska zostały brązowymi medalistkami mistrzostw Europy w siatkówce plażowej.

2015-08-01 00:00 Autor: Adam Doliba
0

MŚ w siatkówce plażowej: „Ze smutkiem wracamy do domów”

Daliśmy z siebie wszystko, walczyliśmy najbardziej jak potrafiliśmy, ale Pedro i Evandro okazali się lepsi. Cel i marzenia na pewno były inne, do realizacji zabrakło dzisiaj tak niewiele...

2015-07-01 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Losowanie grup MŚ w siatkówce plażowej: Brzostek i Prudel poznali rywali

Pochodzący z Rybnika Monika Brzostek i Mariusz Prudel poznali rywali w fazie grupowej mistrzostw świata w siatkówce plażowej, które zostaną zorganizowane w Holandii na przełomie czerwca i lipca.

2015-03-31 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Siatkówka plażowa: Brzostek i Kołosińska mistrzyniami Polski

Pochodząca z Rybnika Monika Brzostek oraz jej partnerka Kinga Kołosińska zostały mistrzyniami Polski w siatkówce plażowej.

2014-09-01 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Siatkówka plażowa: mistrzostwa Polski bez Mariusza Prudla

Dziś w Krakowie rozpoczynają się mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Niestety do rywalizacji nie przystąpi Mariusz Prudel. Kibicom z naszego miasta pozostało dopingowanie rybniczanki, Moniki Brzostek.

2014-08-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: pzps.pl
0

Siatkówka plażowa: Prudel i Fijałek bez medalu w Starych Jabłonkach

Jedni z faworytów turnieju World Tour Grand Slam w Starych Jabłonkach, Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Grzegorz Fijałek (UKS SMS Łódź), zakończyli imprezę w 1/8 finału.

2014-08-23 00:00 Autor: Adam Doliba