zamknij

Sport i rekreacja

Żużel: karnety na sezon 2022 już w sprzedaży

2021-12-17, Autor: ad, źródło: KS ROW Rybnik

Karnety na żużlowy sezon 2022 w Rybniku są już dostępne w sprzedaży.

Reklama

Wzorem lat ubiegłych karnety obowiązują na wszystkie spotkania fazy zasadniczej sezonu 2022 eWinner 1. Ligi, zawody młodzieżowe typu DMPJ, Brązowy Kask itp. oraz wszystkie sparingi żużlowe rozgrywane na stadionie MOSiR-u przy ul. Gliwickiej.

Ważna informacja jest taka, że w przypadku ograniczenia ilości kibiców na stadionie w związku z pandemią COVID-19 i podobnymi ograniczeniami, karnet nie gwarantuje możliwości wejścia na zawody.

Za karnet na trybunę krytą trzeba zapłacić 490 złotych. Na tę część stadionu wchodzimy wyłącznie po okazaniu biletu albo karnetu i dotyczy to także dzieci. Karnety na amfiteatr są sprzedawane w dwóch wersjach – ulgowy przeznaczony dla emerytów, rencistów oraz uczniów i studentów do 25. roku życia kosztuje 245 złotych. Karnet normalny na amfiteatr kosztuje 315 zł. Zmiana w stosunku do zeszłego roku jest taka, że bez względu na ograniczenia, dzieci do 10. roku życia będą mogły wejść za darmo, jednak tylko i wyłącznie na sektory amfiteatru.

Karnety można nabywać w biurze klubu, który znajduje się na pierwszym piętrze nad warsztatem klubowym (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16) oraz poprzez klubowy sklep internetowy:

KARNET AMFITEATR ULGOWY

KARNET AMFITEATR

KARNET TRYBUNA KRYTA

W przypadku sprzedaży internetowej prosimy pamiętać, że ze względu na wydłużony w okresie przedświątecznym czas dostawy, zamówione karnety mogą nie dotrzeć do Was na czas – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

Ważna informacja po spotkaniu prezesa klubu Krzysztofa Mrozka z Karolem Lejmanem z One Sport:

Wszyscy kibice, którzy zakupią karnety na mecze ROW-u Rybnik w rundzie zasadniczej sezonu 2022, otrzymają niespodziankę. Będzie nią darmowe wejście na rundę SEC, która odbędzie się w Rybniku. Raz jeszcze zachęcamy zatem do zakupu.

Oceń publikację: + 1 + 7 - 1 - 18

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (4):
 • ~Kśek 2021-12-18
  12:32:31

  30 4

  #NIECHODZENAZUZELW2O22ROKU.
  W związku z czym tracicie minimum 490 złotych z mojej strony.
  Sam Pan sobie na to zapracował.

 • ~rybol9999 2021-12-18
  22:19:52

  24 3

  WŚRÓD RYBNICKICH FANÓW SPEEDWAYA SŁYCHAĆ GŁOŚNE
  #MROZEKOUT

  CZY PREZYDENT MIASTA PAN PIOTR KUCZERA TEŻ TO SŁYSZY?

 • ~gfuhrerwolf 2021-12-19
  07:09:06

  22 3

  Ja również drugi rok z rzędu rezygnuje z kupna i twierdzę że takich jak przedmówcy i ja jest więcej . Być może kiedyś ktoś się zmieni i będzie nam dane wrócić na stadion .

 • ~EugGra 2021-12-19
  12:37:54

  15 5

  To w takim razie niech sobie Panowie Mrozek i Kuczera wykupią i chodzą oglądać walkę o utrzymanie w 1- lidze, bo ambicji na Ekstraligę już w Rybniku niema. Taktyka na ten sezon to pewnie, że i tak nie mamy szans na walkę o awans z Falubazem itd. ale za rok to skąd nagle weźmiemy skład na kolejną walkę o awans, a gdzie w poczynaniach kluba perspektywa na Ekstraligę i pozostanie w niej, a jest o czym pomyśleć, bo pojawiły się z Discovery i Canalplus w walce o prawa do transmisji grube pieniądze!

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.