zamknij

Wiadomości

Straż pożarna pod Tesco. Co się stało?

2020-04-20, Autor: bf

Czytelnik poinformował nas, że około godziny 12.30 pod sklep Tesco przy ul. Żorskiej podjechały 4 wozy strażackie. Co tam się stało?

Reklama

- Witam! Akcja pod Tesco, 4 straże, nikogo nie wpuszczają, ponoć włączył się alarm – informuje nas Czytelnik.

St. kpt. Wojciech Rduch z Komendy Miejskiej PSP w Rybniku, uspokaja, że nie doszło do pożaru, ani innej groźnej sytuacji. Alarm uruchomił się prawdopodobnie z powodu hydrantu.

- Jak jest spadek ciśnienia w instalacji, to system również informuje nas o alarmie. Strażacy przeprowadzają rekonesans i będą wracać do bazy – mówi strażak.

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje się coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym! >>Wyślij ALERT<<

Wartościowy artykuł? Cieszymy się! Jesteśmy niezależnym medium, a nasi dziennikarze codziennie starają się przedstawiać Ci rzetelne informacje. Jeśli doceniasz naszą pracę, możesz nas wesprzeć. WSPIERAJ NAS! »

Oceń publikację: + 1 + 24 - 1 - 43

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (3):
 • ~norton 2020-04-20 13:19:05

  Alarm uruchomił się z powodu hydrantu? Ukarać hydrant

  44 12
 • ~THE Bill 2020-04-20 15:14:02

  I musiały jechać aż 4 wozy? Nikt tego nie był w stanie zweryfikować w międzyczasie? Przecież od alarmu do przyjazdu minęło z 15 minut.

  26 14
 • ~Antonia Piskorska 2020-04-21 09:16:51

  Nicki niektórych tutaj komentujących świetnie odzwierciedlają ich poziom intelektualny. Wystarczy pomyśleć, że dlatego pojechały 4 wozy, bo gdyby się okazało, że to nie jest fałszywy alarm trzeba by było przeprowadzić ewakuację, gaszenie czy co tam jeszcze. Tak to już wszyscy ewentualnie potrzebni są na miejscu i nie traci się czasu na dojazd.

  3 2

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy potrafimy ze sobą rozmawiać mimo różnic w poglądach?
Oddanych głosów: 931