zamknij

Wiadomości

Rybnik ReWITA odpowiada na wyzwanie. Ulice Paruszowca posprzątane

2019-04-07, Autor: bf

W naszym mieście nie brakuje osób, gotowych do działania. Wystarczy impuls. Członkowie zespołu projektu Rybnik ReWITA w miniony wtorek urządzili wielkie sprzątanie w dzielnicy Paruszowiec-Piaski.

Reklama

Rybnik ReWITA urządził poranne sprzątanie na ul. Słonecznej. Jak dowiadujemy się, akcja Trash Challenge spotkała się z takim zainteresowaniem mieszkańców, ale postanowiono posprzątać również tereny na ul. Przemysłowej i Ogrodowskiego. Efekty ujrzycie na powyższych zdjęciach.

To nie jedyna akcja, która jest pokłosiem rzuconego przez nas wyzwania. Wcześniej pisaliśmy o dokonaniach członków MKS LOK Rybnik, którym udało się zebrać przyczepę pełną śmieci >>Przyczepa pełna śmieci! MKS LOK przyjął wzywanie<<

Kto jeszcze z Was postanowił posprzątać swoją okolicę i uwiecznił to na zdjęciach? Pochwalcie się na redakcja@rybnik.com.pl.

Zobacz galerię

Oceń publikację: + 1 + 30 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~ 2019-04-07 17:33:19

    Kiedyś w podstawówce dostawaliśmy worki patyki i na dzień ziemi każda klasa sprzątała jakiś rejon poza szkołą, ale wtedy nie było internetu

    50 3
  • ~Sajer 2019-04-08 16:47:13

    Taaaa kiedyś to było, nie to co teraz. Były czasy... teraz to nie ma czasów.

    2 3

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Z odmrożenia jakich usług cieszysz się najbardziej?


Oddanych głosów: 1049