Piotr Pacholski

ROW 1964 Rybnik: remis z trzecią w tabeli Ślęzą Wrocław
2

W 16. kolejce III ligi ROW 1964 Rybnik zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Ślęzą Wrocław 1:1. Na gol Jakuba Kuczery w 53. minucie po kilkudziesięciu sekundach odpowiedział Mikołaj Wawrzyniak.

2020-11-07 16:08 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik: trzon zespołu zostaje
0

Najbardziej doświadczeni piłkarze ROW-u 1964 zostają w kadrze rybnickiego klubu na kolejny sezon.

2020-07-07 22:02 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik zremisował ze Ślęzą Wrocław
1

Na inaugurację sezonu 2019/20 w 3. grupie III ligi ROW 1964 Rybnik zremisował na stadionie przy ul. Gliwickiej ze Ślęzą Wrocław 1:1. Jedynego gola dla gospodarzy strzelił Kamil Spratek.

2019-08-02 19:48 Autor: ad
Piłka nożna: Piotr Pacholski wraca do ROW-u
0

Doświadczony obrońca, wychowanek rybnickiego klubu Piotr Pacholski, związał się rocznym kontraktem z ROW-em 1964 Rybnik.

2019-06-06 18:02 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Policjant z Rybnika kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski
0

Sierżant Piotr Pacholski z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku jest kapitanem reprezentacji Polski policji na mecz z policyjną reprezentacją Węgier. Powołanie do reprezentacji otrzymał także st. post. Michał Hawro z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego rybnickiej komendy.

2016-07-06 17:51 Autor: ww, źródło: KMP Rybnik
0

RALPNH: mocne wejście Pacholskiego

Drugą kolejkę rozegrali piłkarze Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej.

2012-12-27 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Sławomir Szary zagra wiosną w Rybniku
0

Energetyk ROW: cztery nowe nazwiska

Sławomir Szary to bez wątpienia największe wzmocnienie Energetyka ROW Rybnik przed rozpoczęciem rundy wiosennej II ligi.

2012-01-12 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
Czy Sławomir Szary zagra wiosną w Rybniku?
10

Były piłkarz Piasta i Odry blisko ROW-u

W piłkarskiej II lidze trwa przerwa zimowa. Kibice zastanawiają się, kto wzmocni Energetyka ROW Rybnik w rundzie wiosennej.

2012-01-03 00:00 Autor: Adam Doliba
13

Rewolucje w składzie ROW-u. Remis z Nielbą

W III kolejce grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował bezbramkowo na własnym boisku z Nielbą Wągrowiec.

2011-08-07 00:00 Autor: Adam Doliba
Energetyk ROW zaczyna walkę w II lidze
4

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy mecz piłkarzy ROW-u w zachodniej grupie II ligi.

2011-07-21 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl