Koszykówka

0

ZSE-U: dziewczyny na podium „Licealiady”

Za nami Finał Wojewódzki Koszykówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych „Licealiada”. Drużyna z rybnickiego „ekonomika” stanęła na drugim stopniu podium.

2012-05-08 00:00 Autor: dk
0

Oto przeciwnicy rybniczan w Energa Basket Cup

Znamy przeciwników Mistrzów Województwa Śląskiego w finale krajowym programu Energa Basket Cup – największym w Polsce programie koszykarskim dla dzieci ze szkół podstawowych.

2012-05-07 00:00 Autor: dk, źródło: materiały prasowe
0

Rynek Basket: pomimo upałów, chętnych nie brakowało

Tradycyjnie jak co roku 1 maja odbył się na rybnickim rynku siedemnasty już turniej koszykówki ulicznej „Rynek Basket 2012”.

2012-05-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
5

Czerwionka-Leszczyny: hala targowa z niespodzianką na ukończeniu

Dobiega końca budowa hali targowej w Czerwionce. Już wkrótce na około 2 ha powstanie wielofunkcyjne targowisko miejskie. Obiekt, oprócz zadaszonej przestrzeni dla kupców będzie także spełniał funkcję kulturalną i rekreacyjną. Poza dniami handlowymi na terenie hali będzie można zagrać w koszykówkę i obejrzeć film w plenerowym kinie.

2012-04-28 00:00 Autor: Beata Matuszek
0

MOSiR: zagraj na rynku w koszykówkę

Rybnicki MOSIR organizuje 17. edycję turnieju koszykówki ulicznej „Rynek Basket 2012”.

2012-04-24 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Chłopcy z SP 2 najlepsi w województwie

Zakończyły się finały wojewódzkie Energa Basket Cup dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Młodzi rybniczanie, jak zwykle, nie dali się pokonać nawet najgroźniejszym rywalom.

2012-04-04 00:00 Autor: dk, źródło: materiały prasowe
1

Międzynarodowy sukces koszykarzy z MKKS-u

Młodzi koszykarze MKKS-u Rybnik zajęli drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Xmass Cup 2011 w Ostrawie.

2012-01-06 00:00 Autor: dk, źródło: materiały prasowe
0

G1 szóstą szkołą w Polsce

Młodzi koszykarze z Gimnazjum nr 1 jako mistrzowie Śląska wzięli udział w Ogólnopolskiej Gimazjady, w której wywalczyli szóste miejsce.

2011-06-29 00:00 Autor: dk
0

MKKS: młodzicy starsi wśród najlepszych w kraju

Młodzicy starsi MKKS-u Rybnik prowadzeni przez trenera Grzegorza Adamczyka wywalczyli 7. miejsce w Mistrzostwach Polski w swojej kategorii wiekowej. Młodzi koszykarze wygrali turniej ćwierćfinałowy i z 2. miejsca w półfinale awansowali do grona ośmiu najlepszych drużyn w kraju.

2011-07-01 00:00 Autor: MKKS Rybnik
Koszykarze I LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku wraz z opiekunem
1

Koszykarze „Powstańców” drudzy w województwie

Drużyna koszykarzy I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Rybniku zdobyła srebrny medal w finale wojewódzkim, który odbył się w katowickim Spodku.

2011-06-01 00:00 Autor: Adam Doliba