Prezes ROW-u 1964 Rybnik: budujemy zespół od nowa

Henryk Frystacki – prezes ROW-u 1964 Rybnik zapowiada budowę pierwszej drużyny od nowa. Trzon zespołu stanowić będą wychowankowie rybnickiego klubu. Wiadomo też, kto poprowadzi w nowym sezonie zespół w IV lidze.

2021-06-08 17300 Autor: ww
Baseball, KS Silesia Rybnik: dogrywka z Dębami Osielsko
0

Trwa dobra seria Klubu Sportowego Silesia Rybnik, który wygrał kolejne dwa mecze w ekstralidze baseballu.

2021-06-07 5499 Autor: Adam Doliba
Miniżużel: Rybki Rybnik wygrały dwie rundy DMP
0

Ostatnie dni były bardzo aktywne dla zawodników Rybek Rybnik, którzy wzięli udział w trzech rundach Drużynowych Mistrzostw Polski w miniżużlu.

2021-06-06 7315 Autor: Adam Doliba
Judo, Polonia Rybnik: Zuzanna Łogożna mistrzynią Polski juniorek
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Zuzanna Łogożna (57 kg), została złotą medalistką mistrzostw Polski juniorek w Warszawie.

2021-06-06 6399 Autor: Adam Doliba
Żużel, ROW Rybnik: „Rekiny” ponownie lepsze od bydgoszczan
7

Za nami kolejny zacięty mecz w wykonaniu rybnickich żużlowców. Tym razem nasze „Rekiny” ponownie okazały się lepsze od Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

2021-06-06 14596 Autor: ad
Pływanie, RMKS Rybnik: Kacper Duda wywalczył trzy złote medale mistrzostw Śląska
0

Na pływalni „Olimpijczyk" w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Open w pływaniu. Podczas najważniejszych w tym półroczu zawodów dla śląskiego pływania, bardzo wysoką formę zaprezentowali pływacy RMKS-u, co udowodnili zdobywając podczas dwudniowej rywalizacji aż osiem medali.

2021-06-06 7087 Autor: materiał nadesłany - RMKS Rybnik
ROW 1964 definitywnie żegna się z III ligą
11

ROW 1964 Rybnik przegrał na własnym boisku z rezerwami Zagłębia Lubin i tym samym przypieczętował spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

2021-06-06 18825 Autor: red
Jadą żużlowcy, grają piłkarze. Sportowy weekend w Rybniku
5

W najbliższy weekend o bardzo ważne ligowe punkty powalczą żużlowcy ROW-u, którzy podejmą Polonię Bydgoszcz. Kolejny mecz o wszystko rozegrają piłkarze ROW-u 1964. Czytajcie co jeszcze będzie się działo na arenach sportowych w mieście.

2021-06-03 10077 Autor: Materiały prasowe
Kolejna porażka ROW-u 1964 Rybnik. Szanse na utrzymanie iluzoryczne
2

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik ulegli na wyjeździe Ślęzie Wrocław 24. Na 3. kolejki przed końcem rozgrywek rybniczanie tracą 6 punktów do "bezpiecznego" miejsca w tabeli.

2021-06-02 9453 Autor: ww
Bieg Wiosny 2021 – wyniki i komentarze
0

Po wielu miesiącach oczekiwań, miłośnicy biegania mogli w końcu spotkać się twarzą w twarz podczas biegu organizowanego w Rybniku. Tegoroczny Bieg Wiosny został przeniesiony na ostatni weekend maja, tak aby obostrzenia pandemiczne nie storpedowały jego organizacji.

2021-06-01 9051 Autor: PM, Materiały prasowe