Żużel: rybnickie „Rekiny” podejmą wicelidera z Gniezna
0

W meczu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej Car Gwarant Start Gniezno.

2019-07-02 13422 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik poznał rywala w Pucharze Polski
0

Rywalem piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik w rundzie wstępnej Pucharu Polski będzie Olimpia Elbląg.

2019-07-02 26140 Autor: ad
ME w softballu: Biało-Czerwone poza czołową ósemką
0

W mistrzostwach Europy rozgrywanych m.in. w Rybniku polskie softballistki zajęły w grupie C czwarte miejsce. Tym samym Biało-Czerwone nie awansowały do czołowej ósemki.

2019-07-02 17007 Autor: ad
Ursus Rybnik mistrzem Polski w tchoukballu plażowym
0

Niedawno pisaliśmy, że rybniccy zawodnicy zdobyli złoto mistrzostw Polski w tchoukballu halowym. Tymczasem w miniony weekend na boiskach w Rybniku-Kamieniu Ursus wywalczył pierwsze miejsce w plażowej odmianie tego sportu.

2019-07-01 16764 Autor: ad
PPPK w miniżużlu: Rybki wygrały w Rybniku
0

W zaległej 2. rundzie Pucharu Polski Par Klubowych w miniżużlu bezkonkurencyjne były Rybki Rybnik.