Mistrzostwa Polski U-20: brązowy medal Julii Polak z TL ROW Rybnik
0

W Raciborzu na zmodernizowany stadionie miejskim odbyły się mistrzostwa Polski U-20 w lekkoatletyce. W zawodach wzięli udział reprezentanci klubów z Rybnika.

2019-07-09 18347 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
76. Tour de Pologne: kolarze znów na Śląsku!
1

Województwo śląskie zostało partnerem 76. Tour de Pologne. Największy wyścig kolarski w kraju zawita m.in. do Rybnika. Nasze miasto znalazło się na trasie 3. etapu z Chorzowa do Zabrza.

2019-07-09 24195 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik: plan sparingów przed sezonem 2019/20
1

Przed rozpoczęciem sezonu 2019/20 piłkarze ROW-u 1964 Rybnik mają zaplanowane trzy sparingi. Przypomnijmy, że od sierpnia podopieczni trenera Jacka Trzeciaka będą rywalizować w 3. grupie III ligi.

2019-07-08 18347 Autor: ad
MKSz Rybnik o włos od medalu DMPJ w szachach
1

Zawodnicy MKSz Rybnik znaleźli się tuż za podium Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w szachach.

2019-07-08 19720 Autor: ad
Za nami 7. edycja imprezy biegowej Grill+Run=Fun
0

W sobotę 6 lipca w Palowicach odbyła się siódma edycja imprezy biegowej Grill+Run=Fun.

2019-07-08 16945 Autor: ad
Emocje do ostatniego biegu! Rybniczanie lepsi od gnieźnian
3

W meczu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na stadionie przy ul. Gliwickiej Car Gwarant Start Gniezno 47:43. Punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu zgarnęli jednak gnieźnianie.

2019-07-07 40607 Autor: ad
Żużel: kevlar Siergieja Łogaczowa trafi na aukcję. W ten sposób pomogą Pawłowi Rekowi
3

Kevlar, który miał na sobie w czasie feralnego meczu w Gdańsku zawodnik PGG ROW-u Rybnik, Siergiej Łogaczow, zostanie wystawiony na licytację.

2019-07-04 34443 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ME w softballu: porażka z Rosją i 12. miejsce Polek
0

W mistrzostwach Europy rozgrywanych m.in. w Rybniku polskie softballistki zajęły 12. miejsce. Biało-Czerwone powtórzyły swój wynik sprzed dwóch lat.