Lekkoatletyka: Michał Kuligowski (RMKS Rybnik) na podium 25. OOM w Poznaniu
0

Reprezentanci RMKS-u Rybnik dzielnie walczyli w 25. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, będącej jednocześnie mistrzostwami Polski U-18.

2019-07-14 21795 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tauron SEC: Kacper Woryna ósmy w Güstrow
0

Dziś w niemieckim Güstrow rozpoczęły się zmagania w tegorocznych finałach Tauron Speedway Euro Championship. W indywidualnych mistrzostwach Europy rywalizuje Kacper Woryna z PGG ROW-u Rybnik.

2019-07-13 21979 Autor: ad
Judo: Anna Borowska (Kejza Team Rybnik) piąta w Budapeszcie
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik zajęła piąte miejsce w zawodach Grand Prix w Budapeszcie, zaliczanych do kwalifikacji olimpijskich.

2019-07-14 136597 Autor: ad
PGG ROW Rybnik: ile zebrano za kevlar Siergieja Łogaczowa?
1

Kevlar, który miał na sobie w czasie feralnego meczu w Gdańsku zawodnik PGG ROW-u Rybnik, Siergiej Łogaczow, został wystawiony na licytację. Zwycięzca akcji charytatywnej zapłaci za niego blisko 4 tysiące złotych. Pieniądze pomogą w leczeniu Pawła Reka.

2019-07-13 38275 Autor: ad
Szachy: zawodnicy MKSZ Rybnik reprezentantami ma DMEJ
0

W dniach 11-18 lipca zawodnicy MKSz Rybnik biorą udział w Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbywają się w czeskich Pardubicach.

2019-07-12 12087 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Julia Kowalczyk z brązowym medalem w Montrealu
1

Dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk (57 kg), zajęła trzecie miejsce w zawodach Grand Prix w Montrealu, zaliczanych do kwalifikacji olimpijskich. Na piątej pozycji uplasowała się jej klubowa koleżanka, Agata Perenc (52 kg).

2019-07-12 83705 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Plaża Open: zwycięstwa Moniki Brzostek i Mariusza Prudla
0

W dotychczasowych turniejach cyklu Plaża Open na najwyższym stopniu podium stawali rybniczanie. Monika Brzostek wygrała w Zamościu, a Mariusz Prudel w Mysłowicach. Już 19 lipca impreza zawita do Rybnika.

2019-07-11 19010 Autor: ad
Juniorzy PGG ROW-u Rybnik nie pojadą w finale MIMP
2

Żaden z juniorów PGG ROW-u Rybnik nie zdołał awansować do finału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Cała trójka: Robert Chmiel, Mateusz Tudzież i Przemysław Giera poległa w eliminacjach.

2019-07-10 20245 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dwie młode rybniczanki w tunelu aerodynamicznym
0

W tunelu aerodynamicznym Flyspot w Katowicach odbyły się zawody dla dzieci Playground Challange Indoor Skydiving. W imprezie wzięły udział dwie przedstawicielki Rybnika, siedmioletnia absolwentka przedszkola z Kamienia Liliana Szpitalny i jej jedenastoletnia siostra Wiktoria.

2019-07-10 18130 Autor: ad, źródło: materiały prasowe