ROW 1964 Rybnik zremisował w Łodzi z Widzewem (wideo)
8

W 23. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Widzewem Łódź 1:1.

2019-03-09 39942 Autor: jd
GP w judo: Anna Borowska (Kejza Team Rybnik) druga w Marrakeszu
0

Anna Borowska z Kejza Team Rybnik zajęła drugie miejsce w marokańskim Marrakeszu w zawodach Grand Prix zaliczanych do kwalifikacji olimpijskich.

2019-03-08 79265 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Piłkarki TS ROW Rybnik w kadrze Śląska U-12
0

Aż 6 zawodniczek z Rybnika zostało powołanych do reprezentacji Śląska do lat 12.

2019-03-08 34052 Autor: jd
Żużel: zmiany w harmonogramie sparingów ROW-u Rybnik
0

Nie zmienili się rywale, ale zmieniły się niektóre terminy zaplanowanych na najbliższe tygodnie sparingowych spotkań rybnickich „Rekinów”.

2019-03-07 52458 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
„Tanio skóry nie sprzedaliśmy” - TS Volley przegrał z Kęczaninem Kęty
0

W piątym meczu fazy play-off siatkarze TS Volley Rybnik przegrali na wyjeździe z Kęczaninem Kęty 0:3.

2019-03-06 31365 Autor: jd
TS ROW Rybnik: najmłodsze piłkarki zagrały w finałach mistrzostw Polski w futsalu
0

Najmłodsze piłkarki TS ROW Rybnik zajęły 9. miejsce w finałach mistrzostw Polski U-14 w futsalu.

2019-03-06 31380 Autor: jd
Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik dwunasta w mistrzostwach Europy juniorek
3

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik ma za sobą bardzo udany start w mistrzostwach Europy juniorów U-20.

2019-03-04 57341 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Dominacja MKKS-u Rybnik. MKS Strzelce Opolskie bez szans
0

MKKS Rybnik awansował dalej i zagra w turnieju półfinałowym o II ligę z pierwszego miejsca.

2019-03-04 31593 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Naprzód Rydułtowy wygrał w Niedobczycach turniej rocznika 2010
0

Rymer Rybnik zorganizował pierwszy z kilku turniejów zaplanowanych z okazji 100-lecia istnienia klubu.

2019-03-04 35701 Autor: jd
Sztuki walki: Robert Henek (Academia Gorila Rybnik) wicemistrzem Polski
0

Robert Henek z Academia Gorila Rybnik zdobył srebrny medal w IX Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu w Luboniu.