ROW 1964 Rybnik zremisował w Łodzi z Widzewem (wideo)

2019-03-09, Autor:

W 23. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z Widzewem Łódź 1:1.

Mecz w Łodzi rybniczanie rozpoczęli znakomicie. Już w 1. minucie gola dla ROW-u 1964 zdobył Michał Rostkowski.

Prowadzenie gości utrzymywało się aż do 74. minuty. Wtedy wyrównującego gola dla Widzewa strzelił Mateusz Michalski.

Mecz zakończył się remisem 1:1, który jest sporym sukcesem rybniczan. Przypomnijmy, że ROW 1964 zamyka tabelę II ligi, a Widzew jest jednym z faworytów do awansu.

W następnej kolejce rybniccy piłkarze zmierzą się na stadionie przy ul. Gliwickiej z Błękitnymi Stargard. Mecz odbędzie się w sobotę 16 marca o godzinie 14:00.

Widzew Łódź - ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:1)

0:1 - Michał Rostkowski (1), 1:1 - Mateusz Michalski (74)

Widzew: Patryk Wolański - Łukasz Turzyniecki, Daniel Tanżyna, Sebastian Zieleniecki, Radosław Sylwestrzak (46’ Marek Zuziak), Daniel Mąka (46’ Marcin Pieńkowski), Adam Radwański, Dario Kristo, Konrad Gutowski (86’ Michael Ameyaw), Przemysław Banaszak, Daniel Świderski (59’ Mateusz Michalski)

ROW 1964: Kacper Rosa - Jan Janik, Marek Krotofil, Mateusz Mazurek, Dominik Zawadzki (71’ Bartłomiej Polok), Szymon Jary, Bartosz Giełażyn (72’ Przemysław Brychlik), Mateusz Bukowiec (79’ Michał Bojdys), Robert Tkocz, Przemysław Szkatuła, Michał Rostkowski (81’ Krzysztof Koch)

24 4

Szkoda, bo zanim Widzew zaczął stwarzać groźne sytuacje pod naszą bramką to ROW powinien 2-0 prowadzić.

• ~Wiesław Danyłko 2019-03-09
    23:41:39

22 15

~extraliga_2 - dokładnie !!! Mecz mi się podobał. Ja i mój syn Radek nadal wierzymy w tę Drużynę. Zagrali naprawdę bardzo dobrze moim zdaniem. Szkoda że nie wygrali. Ja uważam że będzie coraz lepiej. Pozdrawiam Trenerów i Piłkarzy ROW 1964 Rybnik !!! :)

• ~300trojan 2019-03-10
    08:44:46

12 24

To chyba nejlepszy wynik kopaczy z Rybnika od bodaj 40 lat
    Szacun.
    Mysle ,że tym wynikiem na tak trudnym terenie zasłuzyli na Turcje i tam trzeba bedzie sie przygotowywac w czerwcu na nastepny sezon.

08:52:02

9 14

Przy bramce dla Widzewa zawodnik z numerem 97 zapomniał ,że w piłke jak sie gra to trzeba biegac czy może juz w tak młodym wieku mu sie nie chce?
    Po takim wyniku w najbliższej kolejce spokojne 3 pkt.

• ~Krzysztof Sawiński 2019-03-10
    09:14:03

17 2

Bramka w 18--stej sekundzie meczu!!! Chyba to rekord jeśli chodzi o czas. Szacunek za grę i wynik .

• ~jac28 2019-03-10
    09:19:09

18 2

brawo chłopaki ,bardzo dobry mecz ,wyglądało to jak to my byśmy byli na pierwszym miejscu tabeli a Widzew na ostatnim, to mógłby być wygrany mecz ale to trener dał ciała na całej lini, konie należy wymieniać w czasie biegu Panie Trenerze jak się ma taką strategię , Giełażyn padał na twarz w 60 minucie i prosił o zmianę ,a Pan go wymienia w 72 minucie !!!! A przy stracie drugiej bramki zawiódł Rostkowski ,bo nie miał już siły zaatakować przeciwnika i z tego poszła bramka , a Pan wpuszcza Kocha za niego dopiero w 81 minucie , Katastrofa !!!! brawo chłopaki i bura dla trenera,

• ~ 2019-03-10
    09:46:10

19 8

Szkoda tego meczu bo we wszystkich komentarzach nawet kibiców Widzewa padają opinie, że ROW powinien wygrać. Brawo chłopaki. Trzeba walczyć do końca
    Ps. 300trojan. Widzę, że choroba postępuje u Ciebie. Nie, nie ma żadnych szans na wyleczenie