II liga: z kim zagra TS Volley Rybnik w nowym sezonie?

Polski Związek Piłki Siatkowej ogłosił składy grup II ligi. TS Volley Rybnk ponownie wystąpi w 5. grupie.

2018-07-26 9141 Autor: Adam Doliba
Transmisje meczów piłkarzy ROW-u 1964 Rybnik
5

W sezonie 2018/19 wszystkie mecze ROW-u 1964 Rybnik w II lidze będziemy mogli obejrzeć na żywo w systemie Pay-Per-View.

2018-07-26 11325 Autor: Adam Doliba
Dawid Malina z brązowym medalem mistrzostw Polski
1

W miniony weekend na zmodernizowanym stadionie w Lublinie odbyły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Brązowy medal wywalczył Dawid Malina z TL ROW Rybnik.

2018-07-25 11553 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: drugie miejsce juniorów ROW-u Rybnik w DMPJ
0

Na drugim miejscu zakończyli kolejną rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów zawodnicy ROW-u Rybnik. Młode „Rekiny” musiały uznać wyższość tylko drużyny z Gorzowa.

2018-07-25 8089 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kolejni juniorzy dołączyli do kadry ROW-u 1964 Rybnik
0

Kolejnych młodych piłkarzy z drużyn juniorskich dołączył do pierwszego zespołu ROW-u 1964 Rybnik trener Roland Buchała. Są to Konrad Warmiński, Patryk Kaczmarzyk i Aleksander Folmert.

2018-07-25 11092 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Mistrzostwa świata miniżużlowców w Rybniku-Chwałowicach
0

Najlepsi miniżużlowcy będą rywalizować w Rybniku-Chwałowicach w ostatni weekend lipca.

2018-07-23 10283 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: Bewley trzeci, Chmiel czternasty w IMŚJ
0

W niedzielę w Lesznie został rozegrany drugi turniej finałowy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, w którym wzięli udział żużlowcy ROW-u Rybnik, Daniel Bewley i Robert Chmiel.

2018-07-23 7852 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Bieg 7 Szczytów: Rafał Góryński z Rybnika przebiegł 240 km i wygrał swoją kategorię
0

Rafał Góryński z Rybnika ma za sobą znakomity występ w Biegu 7 Szczytów 240 km. W Dolnośląskim Festiwalu Biegów Górskich w Lądku-Zdroju wzięli również udział inni rybniczanie.

2018-07-23 12337 Autor: Adam Doliba
ME w siatkówce plażowej: Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Jakub Szałankiewicz (Stakolo Staszów) bez medalu
0

Mariusz Prudel (TS Volley Rybnik) i Jakub Szałankiewicz (Stakolo Staszów) zakończyli swój udział mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej w Holandii w 1/8 finału.

2018-07-21 9057 Autor: ad
Żużel: rybnickie „Rekiny” poza podium w finale MMPPK
7

W finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych żużlowcy ROW-u Rybnik zajęli 6. miejsce. W Gorzowie punkty dla „Rekinów” zdobywali Robert Chmiel (8) i Lars Skupień (5).