Robert Henek z Rybnika mistrzem Polski w ju jitsu
0

Zawodnik teamu Academia Gorila Rybnik, Robert Henek, zdobył złoty medal mistrzostw Polski w ju jitsu w Ne Waza.

2018-04-19 7641 Autor: ad
Szermierka: 18. edycja Rybnik Cup w Boguszowicach
1

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Rybniku-Boguszowicach zostanie zorganizowany XVIII Międzynarodowy Turniej Szermierczy Rybnik Cup w szpadzie dziewcząt i chłopców.

2018-04-19 9778 Autor: Adam Doliba
Rymer Rybnik: chcą uczcić 100-lecie klubu wyjątkową publikacją
0

Rymer Rybnik w przyszłym roku będzie świętował 100-lecie istnienia. Klub piłkarski z Niedobczyc chce uczcić ten moment w swojej historii publikując monografię podsumowującą sto lat działania Rymera.

2018-04-19 10996 Autor: Bartłomiej Furmanowicz
Unia Książenice z Pucharem Podokręgu!
0

Wczoraj w finale Pucharu Polski Podokręgu Rybnik Unia Książenice pokonała Fortecę Świerklany 2:1 i tym samym awansowała do dalszej części pucharu na szczeblu wojewódzkim.

2018-04-19 12048 Autor: Mateusz Szumilas
TS Volley Rybnik: weekend z TKS-em Tychy
0

Przed siatkarzami TS Volley Rybnik walka z TKS-em Auto Partner Tychy o awans do turnieju finałowego fazy play-off. Dwa pierwsze mecze zostaną rozegrane w ten weekend w Rybniku.

2018-04-18 5008 Autor: ad
ROW przegrał z Wisłą. W sobotę przyjedzie GKS
0

W zaległym meczu 21. kolejki II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Wisłą Puławy 0:2, a już w sobotę na stadion przy ul. Gliwickiej zawita GKS Bełchatów.

2018-04-18 7402 Autor: Adam Doliba
Polacy górą w regatach Rybnik PMT Spring Cup
0

Na wodach Zalewu Rybniciego zostały rozegrane regaty Rybnik PMT Spring Cup zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata w ramach cyklu Polish Match Tour. W regatach wzięło udział 10 zaproszonych załóg z Polski, Niemiec, Portugalii, Danii i Nowej Zelandii. Po zaciętej walce zwyciężyła załoga Szymona Jabłkowskiego.

2018-04-18 6728 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: Sz. Skorupa najlepszym zawodnikiem w Krakowie
1

Kraków gościł zawodników biorących udział w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim z cyklu Grand Prix. Udany występ zanotowali reprezentanci RMKS-u Rybnik, którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki.

2018-04-18 7780 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Ju jitsu: Natasza Siódmok podwójną mistrzynią Polski
0

Reprezentanci Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego przywieźli z Sochaczewa medale mistrzostw Polski.

2018-04-17 10399 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: Przemysław Giera w finale Brązowego Kasku
0

Młodzieżowiec ROW-u Rybnik, Przemysław Giera, awansował do finału Brązowego Kasku.