Legendarny Kosmiczny Mecz w Dzień Dziecka. Do Rybnika przyjedzie plejada gwiazd
0

To będzie niezwykły 1 czerwca - mega gwiazdy polskiego sportu, znani z telewizji artyści, muzycy, kabareciarze oraz ludzie związani z Rybnikiem - wszyscy na jednym obiekcie, w jednym charytatywnym meczu!

2018-04-26 19148 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Robert Chmiel awansował do finału Srebrnego Kasku
0

Zawodnik ROW-u Rybnik, Robert Chmiel, wywalczył dziś na torze w Rzeszowie awans do finału Srebrnego Kasku.

2018-04-26 6991 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rynek Basket - Rybnik 2018: trwają zapisy!
0

We wtorek 1 maja o godzinie 10:00 w samym centrum Rybnika rozpocznie się kolejna edycja turnieju koszykówki ulicznej Rynek Basket.

2018-04-25 7367 Autor: Adam Doliba
Kejza Team: najmłodsi adepci walczyli w Sosnowcu
0

Podczas międzynarodowego turnieju dzieci i młodzieży w Sosnowcu dobrze spisali się zawodnicy Kejza Team Rybnik.

2018-04-25 6959 Autor: Adam Doliba
Żupiński i Fajfer najlepsi w Nice Cup w Rybniku
0

Karol Żupiński i Kevin Fajfer wygrali rozegrane we wtorek na rybnickim torze zawody z cyklu Nice Cup. Zawodnicy startujący w turnieju walczyli w dwóch kategoriach. Wśród rybniczan najlepszy był Przemysław Giera, który w klasyfikacji swojej grupy zajął piąte miejsce.

2018-04-25 6691 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykarki RMKS-u powalczą o półfinał MP młodziczek
0

Sekcja koszykówki dziewcząt Rybnickiego Młodzieżowego Klubu Sportowego będzie organizatorem turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski młodziczek (rocznik 2004 i młodsze) w koszykówce.

2018-04-24 7358 Autor: ad
Trzecia edycja „Na przijmo bez Gaszowice”
0

Lubiących aktywnie spędzać czas wolny zapraszamy w sobotę 28 kwietnia na rajd na orientację „Na przijmo bez Gaszowice”.

2018-04-23 7411 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: rybniczanie w eliminacjach do OOM w Bytomiu
3

Cztery medale - jeden srebrny i trzy brązowe zdobyli zawodnicy Polonii Rybnik na rozgrywanych w Bytomiu regionalnych eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

2018-04-24 28571 Autor: ad
Pływanie: Anna Duda w Łódzkiej Zatoce Sportu
0

Anna Duda nie zwalnia tempa. W miniony weekend wystartowała w kolejnych zawodach w cyklu Grand Prix Polski w pływaniu Masters, tym razem w Łódzkiej Zatoce Sportu.

2018-04-23 8669 Autor: ad
TS ROW: hat-trick Agaty Sobkowicz z Bielawianką
0

Kolejny krok w kierunku I ligi wykonały zawodniczki TS ROW Rybnik. W zwrotnikowych warunkach rybniczankom przypadło podejmować zespół z Bielawy.