MŚ w judo: Agata Perenc przegrała w walce o ćwierćfinał
0

Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik odpadła dziś w 1/8 finału mistrzostw świata w judo w Budapeszcie.

2017-08-29 7514 Autor: ad
Aeroklub ROW: Franciszek Kańczok z Rybnika drużynowym mistrzem świata
0

Franciszek Kańczok z Aeroklubu ROW Rybnik zdobył złoty medal mistrzostw świata seniorów w klasie modeli szybowców sterowanych mechanicznie.

2017-08-29 9362 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Baseball: Silesia Rybnik pierwsza po rundzie zasadniczej
0

Baseballiści z Rybnika odnieśli duży sukces w rundzie zasadniczej ekstraligi. W ostatnich meczach dwukrotnie pokonali wicemistrza Polski!

2017-08-28 9228 Autor: Adam Doliba
Szachy: rybniczanin wygrał w Ołomuńcu
0

W dniach 12-19 sierpnia w Ołomuńcu (Czechy) odbył się 20. Międzynarodowy Festiwal Szachowy. W jednym z głównych turniejów startował zawodnik z Rybnika, trener szachowy FM Rafał Tymrakiewicz.

2017-08-28 7406 Autor: Adam Doliba
Żużel: Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów w Rybniku. Kup bilet w przedsprzedaży!
0

Rybnik będzie gospodarzem finału żużlowych Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. To wielkie wydarzenie sportowe, w którym o tytuł mistrzowski będzie walczyć m.in. reprezentacja Polski, już 2 września o godzinie 18:00 na stadionie miejskim.

2017-08-11 12443 Autor: ad, źródło: UM Rybnik
Skutery wodne: udane występy rybnickich zawodników
0

W miniony weekend Ostrowie Warckim k. Łodzi odbyła się kolejna edycja mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. Dobre wyniki uzyskali zawodnicy z Rybnika.

2017-08-28 8115 Autor: red
DMPJ: we Wrocławiu żużlowcom ROW-u nie powiodło się. Jak będzie dziś w Rybniku?
0

Wczoraj we Wrocławiu młodzi żużlowcy ROW-u Rybnik zajęli ostatnie miejsce w kolejnej rundzie DMPJ. Dziś będą mieli okazję do rehabilitacji na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2017-08-29 7012 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TS ROW Rybnik: wymarzony debiut w II lidze
6

Po pewnym zwycięstwie z Unią Opole piłkarki TS ROW Rybnik zostały pierwszym liderem II ligi.

2017-08-28 12074 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kacper Woryna wygrywa „Opolską Karolinkę”. Za jego plecami Matej Zagar i Patryk Dudek
0

W niedzielne popołudnie na torze w Opolu rozegrano towarzyskie zawody „Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolską Karolinkę”. W zawodach znakomicie spisał się Kacper Woryna z ROW-u Rybnik.

2017-08-27 10246 Autor: ad
ROW 1964: pierwsza porażka w Rybniku. „To był najsłabszy mecz w tym sezonie”
5

W 6. kolejce II ligi ROW 1964 Rybnik przegrał przed własną publicznością z Garbarnią Kraków 1:4. Była to pierwsza w tym sezonie porażka rybniczan na stadionie przy ul. Gliwickiej.

2017-08-26 8176 Autor: Adam Doliba