Skutery wodne: udane występy rybnickich zawodników

2017-08-28, Autor:

W miniony weekend Ostrowie Warckim k. Łodzi odbyła się kolejna edycja mistrzostw Polski Skuterów Wodnych. Dobre wyniki uzyskali zawodnicy z Rybnika.

Na imprezie nie mogło zabraknąć zawodników 4JetTeam Rybnik, którym patronuje Rybnik.com.pl. W klasie Spark Marcin Węgrzyk zajął 4. miejsce.

W rozegranych przy okazji mistrzostw Polski zawodach amatorów Patryk Kolenda z 4JetTeam zajął 4. miejsce, przegrywając o 1 sekundę miejsce na podium.

Świetne rezultaty uzyskali też zawodnicy innych rybnickich klubów. W klasie Spark Jacek Biskupek z MotoH2O Rybnik zajął 3. miejsce. W klasie Stock inny zawodnik MotoH2O – Dariusz Gryt, był czwarty.

We wspomnianych zawodach amatorów na drugim stopniu podium stanął Arkadiusz Jenek, a na trzecim 15-letnia Amanda Karasek z ATVJET.

W kolejny weekend odbędą się zawody w Brzegu oraz Radgoszczy.

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 5