6

Energetyk ROW zremisował w Chojnicach (wideo)

W 16. kolejce I ligi Energetyk ROW Rybnik zremisował na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice 1:1.

2013-11-10 6318 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Trener Wieczorek przenosi się do Zabrza
9

Energetyk ROW: kto zastąpi trenera Wieczorka?

We wtorek Ryszard Wieczorek ma zostać zaprezentowany jako nowy trener Górnika Zabrze. Kto zajmie jego miejsce w Rybniku?

2013-11-10 9459 Autor: Adam Doliba, źródło: sport.pl, Orange Sport
0

Klub Energetyka należał do szachistów

W Klubie Energetyka Fundacji Elektrowni Rybnik rozegrano dwa turnieje szachowe, których organizatorem była sekcja szachowa TS Kuźnia Rybnik przy współpracy Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego w Rybniku.

2013-11-08 6021 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
4

ŻKS ROW kompletuje skład. Znamy nazwiska nowych żużlowców

Podczas konferencji prasowej prezes ŻKS-u ROW Rybnik, Krzysztof Mrozek, przedstawił nazwiska nowych zawodników rybnickiej drużyny.

2013-11-08 8397 Autor: Adam Doliba
0

Biegi: Luxtorpeda z Drużynowym Pucharem Śląska

Luxtorpeda z Czerwionki wygrała w zawodach z cyklu Drużynowego Pucharu Śląska w biegach.

2013-11-08 4560 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Zdaniem dziennikarzy ''Sportu'' Górnik Zabrze jest już dogadany z Ryszardem Wieczorkiem
2

„Sport”: to już pewne, Wieczorek do Górnika

Jak donosi prasa sportowa przejście Ryszarda Wieczorka z Energetyka ROW Rybnik do Górnika Zabrze jest przesądzone. Oficjalnie dowiemy się o tym we wtorek.

2013-11-08 8036 Autor: ww
1

Basket ROW: do Rybnika przyjedzie Riviera Gdynia

W ramach 9. kolejki Basket Ligi Kobiet do Rybnika przyjadą koszykarki Riviery Gdynia.

2013-11-07 3377 Autor: Adam Doliba
0

TS Volley przegrał w Zawierciu. Fotel lidera dla Warty

W 7. kolejce II ligi rybniccy siatkarze przegrali w Zawierciu z Wartą 1:3.

2013-11-07 3101 Autor: Adam Doliba, źródło: siatka.org
0

Dobry start Anny Mroszczak w Pucharze Europy

W miniony weekend Anna Mroszczak zajęła 10 miejsce w Pucharze Europy Kadetek, który odbył się w Klagenfurcie.

2013-11-07 4027 Autor: ad; źródło: materiały prasowe
MaxBud Wielopole
0

MaxBud Wielopole mistrzem Ligi ROW

Po zwycięstwie 4:1 nad drużyną Meksyku, zespół MaxBudu został po raz trzeci Mistrzem Ligi ROW. Ponadto zawodnikom MaxBudu udało się obronił tytuł z poprzedniego sezonu jako pierwszej drużynie w historii ligi.

2013-11-05 8163 Autor: Tomasz Kowalczuk - Liga ROW