2

Futbol amerykański: „Grzmoty” znów wygrały

W swoim drugim meczu z Grupie Południowej PLFA II rybnickie „Grzmoty” pokonały Ravens Globinit Rzeszów 26:6.

2012-06-04 6578 Autor: Adam Doliba, źródło: plfa.pl
0

Bardziej aktywni – bardziej sprawni

W regatach na Zalewie Rybnickim wezmą udział zawodnicy, sternicy i opiekunowie z Sekcji Terenowych Olimpiad specjalnych z województwa śląskiego.

2012-06-04 3938 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
4

Zostań wolontariuszem podczas Tour de Pologne

Lubisz sport? Chciałbyś pomóc przy jednej z najbardziej prestiżowych imprez w Polsce? Teraz masz doskonałą okazje ku temu!

2012-06-03 6400 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
11

Żużel: udany rewanż w Krośnie

Rybniccy żużlowcy zrewanżowali się drużynie z Krosna i pewnie pokonali KSM 56:34.

2012-06-03 6743 Autor: Adam Doliba
0

Amanis Pub: spotkanie trenera i piłkarzy z kibicami ROW-u

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik zakończyli rozgrywki grupy zachodniej II ligi na 13. miejscu. W najbliższy wtorek będzie okazja do posumowania sezonu i porozmawiania na temat przyszłości klubu.

2012-06-02 5465 Autor: Adam Doliba
Łukasz Wala, Ariel Kuśka i Paweł Kejza
0

Judo: do złota zabrakło niewiele

Rybniccy dżudocy walczyli podczas drugich Międzynarodowych Mistrzostw Łodzi Młodziczek i Młodzików, które były jednocześnie zawodami w ramach Otwartego Pucharu Polski.

2012-06-02 8207 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
1

Ju jitsu: wygrywali we wszystkich kategoriach wiekowych

Zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego z powodzeniem walczyli podczas zawodów Ligi Ju Jitsu.

2012-06-01 4983 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Dwójka Świerklany
0

ALS: Dwójka wygrała Turniej Mistrzów

W Turnieju Mistrzów Miast Śląska Lig Amatorskich w piłce siatkowej wygrała Dwójka Świerklany.

2012-06-01 3165 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe