KK ROW: nasze koszykarki walczą w Toruniu!
0

W pierwszym meczu fazy play-off KK ROW Rybnik walczy w Toruniu z Energą. Do przerwy rybniczanki przegrywają 29:44.

2012-03-21 1509 Autor: Redakcja
0

ALS: Kredyty zachowują szanse na ucieczkę

Na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej Kredyty zachowują jeszcze szanse na ucieczkę ze strefy spadkowej. Prawdziwą sensacją tej kolejki była wygrana beniaminka spod znaku Elektrowni na hali poważnego kandydata do awansu!

2012-03-21 4040 Autor: ALS
Lubar & DomBud
0

Lubar & DomBud z Pucharem Halowej Ligi Biznesu

Po raz pierwszy w historii rozgrywek Halowej Ligi Biznesu rozgrywki pucharowe zostały rozegrane w postaci jednodniowego turnieju halowego, który odbył się w hali sportowo – widowiskowej w Boguszowicach.

2012-03-20 7030 Autor: Marcin Maguda - HLB
Rybnicka załoga EvRo Rally Team
4

Na początek rajd samochodowy w Kuźni Raciborskiej

Załoga MG Rally Group, nad którą patronat medialny objął nasz portal, rozpoczyna kolejny sezon rajdowy. Tym razem w klasie II.

2012-03-19 5823 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
6

Energetyk ROW: udana inauguracja rundy wiosennej (wideo)

Na inaugurację rundy wiosennej grupy zachodniej II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał z Bałtykiem Gdynia 3:2.

2012-03-18 10303 Autor: Adam Doliba
2

Klęska z Liderem. Koszykarki ROW-u myślami już w Toruniu

Zawodniczki trenera Kazimierza Mikołajca myślami są już chyba przy pierwszym meczu fazy play-off w Toruniu. Na zakończenie rundy zasadniczej Ford Germaz Ekstraklasy rybniczanki przegrały w Pruszkowie z Liderem aż 42:86.

2012-03-17 4409 Autor: Adam Doliba, źródło: plkk.pl
0

Absortio Gym: Łukasz Kubiak wicemistrzem Polski

Ostatnie dni były bardzo pracowite dla zawodników Absortio Gym Rybnik, którzy walczyli w dwóch ważnych imprezach.

2012-03-16 7156 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
W ostatnim sparingu w przerwie zimowej piłkarze ROW-u pokonali Przyszłość Rogów 3:0
1

Energetyk ROW: starcie z sąsiadem w tabeli

Po przerwie zimowej na boiska II ligi wracają piłkarze Energetyka ROW Rybnik.

2012-03-16 3677 Autor: Adam Doliba
0

Piłkarska Liga Biznesu czeka na zakłady pracy

W kwietniu rusza II edycja Business League na sztucznej trawie.

2012-03-15 4147 Autor: Marcin Maguda - HLB
0

RALK: tylko radlinianie pewni swego

Pierwsze z dwóch meczów półfinałowych niewiele wyjaśniły. Tylko w przypadku pojedynku Nord Studnik Żory – Leśna Przygoda Park Linowy Radlin wynik pozwala przypuszczać, że w rundzie finałowej o piąte miejsce zagrają radlinianie. W pozostałych trzech przypadkach wszystko jest możliwe.

2012-03-15 3694 Autor: Andrzej Gajos - RALK