1

Speedrower: Otwarte Mistrzostwa Rybnika

W niedzielę, 16 sierpnia, na torze w Rybnickiej Kuźni, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Rybnika w speedrowerze.

2009-08-13 5980 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
W Starych Jabłonkach kilka tysięcy kibiców dopingowało Mariusza Prudla i jego kolegę Grzegorza Fijałka.
7

Siatkówka: tysiące kibiców dopingowało Prudla

Para Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek zajęła bardzo dobre 7. miejsce w zawodach Pucharu Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach.

2009-08-12 6563 Autor: Lech Kowalski
Turniej piłkarski „Lato w mieście”
0

W niedzielę, 16 sierpnia, na sztucznym boisku za kąpieliskiem „Ruda” odbędzie się turniej piłkarski „Lato w mieście”.

2009-08-12 3027 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Rafał Fleger i Sławomir Pyszny.
3

Finał MMPPK: czy rybniczanie obronią tytuł?

W piątek, 14 sierpnia, o godzinie 17:30, na torze przy ulicy Gliwickiej, zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2009-08-11 2737 Autor: Adam Doliba
Dariusz Batek.
0

MTB: Batek zdeklasował rywali

W ostatnich dniach zawodnicy MTB Silesia Rybnik odnieśli kilka znaczących sukcesów.

2009-08-11 1434 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
2

Utex ROW: rozpoczęły treningi

W poniedziałek, 10 sierpnia, koszykarki Utexu ROW Rybnik rozpoczęły przygotowania do sezonu 2009/2010.

2009-08-11 2119 Autor: Adam Doliba
16

RKM ROW: Tarnów za mocny

W pierwszym meczu fazy play-off żużlowcy rybnickich „Rekinów” przegrali z Unią Tarnów 37:54.

2009-08-10 5370 Autor: Adam Doliba
Jedynego gola dla ROW-u zdobył Mateusz Szatkowski.
1

Energetyk ROW: zwycięstwo na inaugurację

W I kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) piłkarze Energetyka ROW Rybnik pokonali na wyjeździe Start Bogdanowice 1:0.

2009-08-10 4795 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
Zawodnicy ROW-u spotkali się już w pierwszym biegu.
0

Finał MIMP: „Rekiny” poza podium

W finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski najlepiej wśród rybniczan spisał się Sławomir Pyszny.

2009-08-09 4766 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
W niedzielę kibice ROW-u chcą zazielenić cały stadion.
15

RKM ROW: przyjdź na zielono i zgarnij nagrodę

Dla kibiców ROW-u przygotowano dodatkowe atrakcje podczas niedzielnego meczu z Unią Tarnów.

2009-08-07 3260 Autor: ad, źródło: rkm.rybnik.pl