Rafał Hebisz na drugim stopniu podium
0

Dobry start kolarzy górskich

Rybniccy kolarze zajęli 2 i 10 miejsce w wyścigu w litewskiej miejscowości Anyksciai.

2009-08-20 3139 Autor: tl
W regatach nad Zalewem Kieleckim brało udział blisko 100 młodych żeglarzy
0

Sukces młodych żeglarzy

Młodzi adepci żeglarstwa z Rybnika zajęli czołowe lokaty w regatach nad Zalewem Kieleckim.

2009-08-20 2129 Autor: tl
Zwycięska drużyna Rymera
7

„Lato w mieście”: wygrał Rymer

200 zawodników wzięło udział w turnieju piłkarskim „Lato w mieście”, w którym zmierzyły się reprezentacje rybnickich dzielnic, osiedli, a nawet podwórek.

2009-08-19 8026 Autor: Redakcja
Marek Pronobis zostawił rywali z tyłu
0

Speedrower: Pronobis najlepszy

W niedzielę, 16 sierpnia w Rybnickiej Kuźni rozegrano Otwarte Mistrzostwa Rybnika w speedrowerze. Zawody wygrał Marek Pronobis, zawodnik MKS „Śląsk” Świętochłowice.

2009-08-19 7231 Autor: Tomasz Lipus
Mariusz Prudel z nominacją na Człowieka Roku Rybnik.com.pl
2

Mariusz Prudel mistrzem Polski

Mariusz Prudel i Grzegorz Fijałek zdobyli tytuł Mistrzów Polski w siatkówce plażowej. W finałowym turnieju w Niechorzu nie mieli sobie równych.

2009-08-18 5953 Autor: Tomasz Lipus
Nikita Bell wraca do rybnickiego zespołu. Jednak jej popisy będzie można oglądać nie w Boguszowicach, a w Pawłowicach
1

Utex ROW: wraca Nikita, mecze w Pawłowicach

Pierwszą zakontraktowaną zagraniczną zawodniczką Utex ROW Rybnik jest dobrze znana w Rybniku Nikita Bell.

2009-08-18 4340 Autor: Redakcja
RKM ROW: „Rekiny” zakończyły sezon
7

Na torze w Tarnowie żużlowcy RKM-u ROW Rybnik przegrali z miejscową Unią 34:58. Był to ostatni mecz „Rekinów” w tym sezonie.

2009-08-16 4133 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
Michał Bachor i Tomasz Kuś.
23

Energetyk ROW: gra daleka od ideału

W II kolejce III ligi (grupa opolsko-śląska) Energetyk ROW Rybnik pokonał u siebie LZS Leśnica 1:0.

2009-08-16 5753 Autor: Adam Doliba
Na torze w Rybniku nie brakowało upadków.
0

Finał MMPPK: rybniczanie tuż za podium

W finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych żużlowcy RKM-u ROW Rybnik znaleźli się tuż za podium. Wygrali juniorzy Unii Leszno.

2009-08-15 3393 Autor: Adam Doliba
Jeden z gadżetów przygotowany przez rybnickich kibiców.
1

Karnety z niespodzianką na mecze piłkarzy ROW-u

W sobotę, 15 sierpnia, piłkarze Energetyka ROW Rybnik rozegrają pierwszy mecz w tym sezonie u siebie. Rywalem rybniczan będzie LZS Leśnica. Początek spotkania o godzinie 17:00.

2009-08-12 5342 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe