zamknij

Kultura, rozrywka i edukacja

Widowisko multimedialne „Wojsko Polskie w działaniach poza granicami państwa”

Dziekan Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień w Rybniku zapraszają na widowisko multimedialne pod tytułem „Wojsko Polskie w działaniach poza granicami państwa”.

Reklama

Widowisko multimedialne „Wojsko Polskie w działaniach poza granicami państwa” odbędzie się we wtorek 10 kwietnia w Auli Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji w Rybniku przy ul. Rudzkiej 13c.

Zaplanowano dwa seanse – o godz. 10:00 i 13:00.

Oceń publikację: + 1 + 1 - 1 - 0

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
  • ~ 2018-04-08 21:42:35

    Nie wnikając w treść widowiska, zaproszenie mieszkańców na godziny 10:00 i 13:00 to kpina, organizatorzy żyją w swoim świecie i nie wiedzą, że ludzie w większości w tym czasie pracują. Widać nie chodzi tutaj o dotarcie do ludzi, tylko o wykazanie w sprawozdaniach "zorganizowaliśmy".

    3 2
  • ~ 2018-04-08 21:55:46

    Godziny chyba tylko dla szkół :(

    1 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

"Piątka dla zwierząt" - popierasz ten projekt ustawy?
Oddanych głosów: 1215