zamknij

Biznes

Ważna o informacja o odbiorze śmieci

2020-07-14, Autor: 

Do końca sierpnia przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność na terenie nieruchomości niezamieszkałych na terenie miasta Rybnika muszą złożyć nową deklarację dotyczącą gospodarowania odpadami komunalnymi.

Reklama

Jak informuje Urzą Miasta Rybnika, jeśli nowa deklaracja nie zostanie złożona, firma wywożąca odpady na zlecenie miasta od września nie będzie ich już obsługiwać i będą zmuszeni do zawarcia w swoim zakresie umowy z przedsiębiorstwem, które będzie odbierać ich odpady.

Złożenie deklaracji do końca sierpnia dotyczy to również tzw. nieruchomości mieszanych, których część jest przeznaczona na prowadzenie działalności gospodarczej a część nieruchomości jest zamieszkała.

Nowe deklaracje można składać:

  • w formie papierowej, w budynkach Urzędu Miasta Rybnika przy ul. Rzecznej 8 lub ul. Bolesława Chrobrego 2;
  • w formie elektronicznej, za pośrednictwem Platformy Elektronicznych Usług Publicznych (PeUP) dostępnej pod adresem: https://www.sekap.pl.
Oceń publikację: + 1 + 18 - 1 - 60

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (1):
  • ~Marmro 2020-07-17
    14:37:18

    3 0

    Można prosić o link do formularza. Może w związku z tym, że trzeba to zrobić ponownie jest jakiś nowy druk. Byłbym wdzięczny.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu Rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert Rybnik.com.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Jesteś za powstaniem legalnego toru do driftu w Rybniku?
Oddanych głosów: 5258